Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Effectix.com

Account Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1400 — 2100 €

TypFaktúra

Úroveň

Aktualizované07.03.2023

Sme Effectix.com, digitálna agentúra, Google Partner, Facebook Business Partner. Vieme čo, ako a prečo v marketingu funguje a radi sa o to delíme. Pre našich klientov vytvárame efektívne marketingové stratégie a riešenia pre ich rast. Máme jasnú stratégiu: byť spoločnosťou, ktorá implementuje a prináša svetové trendy digitálneho marketingu. Sme členom medzinárodného združenia agentúr CEE Digital Alliance a taktiež Shoptet Partner.

Viac o nás tu: https://www.tesimesanaspolupracu.sk/

Pozrite sa tam aj na naše netradičné HR video, ktoré vám o nás povie viac.

Náplň práce

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme Account Managera, ktorý má rád nové výzvy, rád komunikuje s klientmi a nebojí sa ani práce pod tlakom.

Orientujete sa v dynamickom prostredí online marketingu?
Baví vás riešiť každý deň nové zaujímavé výzvy?
Ste človek, ktorý rád sleduje novinky v marketingu a vďaka tomu viete rozvíjať biznis klienta a dávať mu stále nové nápady?

Ak ste odpovedali trikrát ÁNO, tak pošlite nám svoj životopis a radi sa s vami porozprávame.

Požiadavky

Hľadáme kolegu, ktorý nám pomôže na ceste stať sa lídrom v digitálnom marketingu. Svoju prácu robí systematicky a precízne. Komunikáciu by ste mali mať na vysokej úrovni, keďže vašou úlohou bude pravidelne zabezpečovať výmenu informácii medzi špecialistami a klientmi. Veľmi oceníme záujem sa neustále učiť niečo nové, zdokonaľovať seba aj ostatných v agentúre a robiť svoju prácu na vysokej úrovni. Naše očakávania

  • Férovosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Orientáciu v digitálnom marketingu
  • Komunikačné schopnosti
  • Nadšenie pre systematickú prácu
  • Kompletná starostlivosť o našich TOP klientov
  • Pomoc s prípravou stratégií pri získavaní nových klientov
  • Budovanie dlhodobých vzťahov s klientmi
  • Koordinácia práce v tíme
  • Vytváranie nových stratégií pre klientov
  • Sledovanie trendov a adaptovanie ich na našich klientov
  • Navrhovanie nových služieb spoločne s tímom a ich adaptácia v agentúre
  • Aktívne zapájanie sa do fungovania agentúry (zamýšľanie sa nad zlepšeniami)

Ponúkame

Benefity spolupráce s nami

  • neobmedzené plne platené voľno
  • flexibilná pracovná doba
  • vzdelávacie kurzy
  • školenia
  • príspevok na vzdelávanie
  • Multisport kartu
  • zdravotné voľno / sickdays
  • možnosť práce z home-office (možnosť dočasnej práce aj zo zahraničia)
  • firemné akcie
  • zahraničné pracovné cesty
  • vlastná organizácia náplne práce
  • účasť na zahraničných konferenciách
  • vyhradený čas na inovácie

Články z magazínu

Zobraziť všetky