Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Effectix.com

Project Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1200 — 2150 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané21.02.2024

Sme Effectix.com, digitálna agentúra, Google Partner, Facebook Business Partner. Vieme čo, ako a prečo v marketingu funguje a radi sa o to delíme. Pre našich klientov vytvárame efektívne marketingové stratégie a riešenia pre ich rast. Máme jasnú stratégiu: byť spoločnosťou, ktorá implementuje a prináša svetové trendy digitálneho marketingu. Sme členom medzinárodného združenia agentúr CEE Digital Alliance a taktiež Shoptet Partner.

Viac o nás tu: https://www.tesimesanaspolupracu.sk/

Pozrite sa tam aj na naše netradičné HR video, ktoré vám o nás povie viac.

Náplň práce

  • Orientujete sa v dynamickom prostredí online marketingu?
  • Baví vás riešiť každý deň novú výzvu?
  • Ste človek prichádzajúci s neustále novými nápadmi ako rozvíjať business klienta?
  • Dokážete realizovať kompletnú online stratégiu pre náročného klienta?
  • Viete si perfektne strážiť termíny a splnenie cieľov?

Úprimne, hneď na začiatok - táto práca skutočne nie je pre niekoho, kto čaká v práci pohodičku a vyložené nohy. Naopak, bude skutočne baviť niekoho, kto sa vyžíva v komunikácii naprieč všetkými spektrami a je veľmi organizovaný. Budete viesť tím 5 a viac špecialistov (PPC, SEO, Social Media) a koordinovať prácu pre našich klientov tak, aby boli čo najviac spokojní.

Projekty budete navrhovať, realizovať a celé riadiť. Budete klientom stavať nové stratégie a hľadať riešenia pre rozšírenie spolupráce. Samozrejme si svoju prácu musíte vedieť obhájiť a odprezentovať. Budete sa u nás neustále vzdelávať a sledovať trendy v online marketingu.

Máte možnost spolupracovať na stredných a veľkých klientoch, ako sú napr. Decathlon, DHL, Up Déjeuner, či Carneo.

Požiadavky

  • Skúsenosť s riadením projektov alebo tímov
  • Záujem/prehľad o online marketingu
  • Skúsenosť s návrhom a prevedením veľkých projektov od A do Z
  • Cit pre zodpovednosť, starostlivosť
  • Klientsky orientovaný prístup k práci
  • Znalosť Google analytics a chuť učit sa ďalšie nástroje
  • Výhodou znalosť reklamných systémov
  • Výhodou presah do digitálnej stratégie
  • Angličtina na komunikatívnej úrovni výhodou

Ponúkame

Nie sme korporát, ale tiež nie sme neriadený punk. Sme procesne a výkonnostne orientovaní. Držíme si zdravú mieru neformality a rodinného prostredia. Budeš súčasťou tímu, ktorý drží spolu a spoločne ide za naplnením veľkých cieľov. Budeš sa môcť realizovať v práci so zaujímavými klientmi ako sú DHL, Up Déjeuner, Decathlon, Foodpanda, či Carneo. Možná stáž v zahraničí vrámci CEE Digital Alliance.

Sme slobodná firma. Našou najväčšou prioritou sú spokojní kolegovia a skvelá atmosféra plná angažovaných ľudí. 💜 Máme neobmedzené platené voľno, možnosť home officov, flexibilné pracovné miesto (jasne, miesto v kancelárii u nás mať budeš, ale ak sa rozhodneš pracovať týždeň z chaty, alebo na 14 dní od mora, tak môžeš), pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie, teambuildingy, Multisport kartu, sick days, firemné raňajky a mnoho ďalšieho.

Spolupráca je na IČO.

Články z magazínu

Zobraziť všetky