Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Effectix

Social Media Content Specialist

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1300 — 1800 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované01.02.2024

Sme Effectix.com, digitálna agentúra, Google Partner, Facebook Business Partner. Vieme čo, ako a prečo v marketingu funguje a radi sa o to delíme. Pre našich klientov vytvárame efektívne marketingové stratégie a riešenia pre ich rast. Máme jasnú stratégiu: byť spoločnosťou, ktorá implementuje a prináša svetové trendy digitálneho marketingu. Sme členom medzinárodného združenia agentúr CEE Digital Alliance a taktiež Shoptet Partner.

Viac o nás tu: https://www.tesimesanaspolupracu.sk/

Pozrite sa tam aj na naše netradičné HR video, ktoré vám o nás povie viac.

Náplň práce

Čo od vás čakáme?

● Máte skúsenosti s tvorbou stratégií na rôznych platformých ako Instagram, Facebook, TikTok alebo LinkedIn?
● Dokážete navrhnúť príspevky a zapracovať ich do publikačného kalendára?
● Viete určiť cieľovú skupinu a následne podľa nej tvoriť obsah?
● Orientujete sa v archetypoch značky a tone of voice?
● Fotenie a video tvorba vám nie je cudzia?
● Máte cit pre vizuálnu a textovú tvorbu?
● Neujde vám žiadny gramatická či štylistická chyba v texte?
● Milujete rôznorodú prácu a chcete nazbierať skúsenosti s klientmi z viacerých odborov?
● Trúfate sa stať sa budúcim teamleaderom content oddelenia?

S čím sa budete denne stretávať:

Pozícia je vhodná pre seniorných špecialistov, ktorí už majú skúsenosti so správou obsahových stratégií na sociálnych sieťach a následným vyhodnocovaním. Najčastejšie pre našich klientov tvoríme obsah na Facebooku, Instagrame a LinkedIn, v rámci rozšírenia špecializácie tímu bude však veľkou výhodou, pokiaľ budete mať skúsenosti s TikTokom, videotvorbou, návrhom stratégie alebo kreatívnej cesty. Máte ambície stáť na čele social media content tímu, rozvíjať ho a klientom ponúkať čím ďalej tým kvalitnejšiu prácu, ktorá zodpovedá trendom dnešnej doby? U nás na to dostanete priestor.

Požiadavky

  • Skúsenosť s tvorbou SMM stratégií
  • Orientácia naprieč sociálnymi sieťami vrátane TikToku, LinkedIn
  • Základy Photoshopu alebo pokročilá orientácia v Canve
  • Záľuba vo fotení a videotvorbe
  • Predošlá skúsenosť s profesionálnou správou SMM min. 2 roky
  • Komunikačné schopnosti a výborný time management
  • Perfektná znalosť slovenského jazyka
  • Znalosť anglického jazyka

Ponúkame

Držíme si zdravú mieru neformality a rodinného prostredia. Budeš súčasťou tímu, ktorý drží spolu a spoločne ide za naplnením veľkých cieľov. Samozrejmosťou je sebarealizácia a možnosť vzdelávania sa na lokálnych a medzinárodných konferenciách (Blue Print, Reshoper, WebSummit, Czech Online Expo..) alebo možnosť stáží v zahraničných agentúrach v rámci CEE Digital Alliance a mnohých ďalších. Garantujeme adekvátny plat a možnosť rastu. Ďalšími výhodami sú home office, remote work (jasné, že u nás nebudeš mať miesto v kancelárii, ale ak sa rozhodneš pracovať týždeň z chaty, alebo 14 dní od mora, môžeš), neobmedzené platené voľno na osobnú zodpovednosť, pravidelné školenia, príspevky na vzdelávanie , teambuilding, Multisport karta, sick days, firemné raňajky a mnoho iného.

Sme Effectix.com, digitálna agentúra, Facebook Business Partner. Vieme čo, ako a prečo v marketingu funguje a radi sa o to delíme. Pre našich klientov vytvárame efektívne marketingové stratégie a riešenia pre ich rast. Máme jasnú stratégiu: byť spoločnosťou, ktorá implementuje a prináša svetové trendy digitálneho marketingu. Sme členom medzinárodného združenia agentúr CEE Digital Alliance a taktiež Shoptet Partner.

Budeš mať zázemie spoločnosti, ktorá si zakladá na týchto hodnotách:

  • Vážime si jeden druhého
  • Problémy nezamlčiavame, ale riešime
  • Sme spoľahliví a zodpovední
  • Sme tu pre našich zákazníkov
  • Jediná spolupráca je férová ​​spolupráca
  • Sme aktívni
  • Myslíme na budúcnosť
  • Sme česko-slovenská firma
  • Chceme byť najlepší!

Máš pocit, že zdieľaš naše hodnoty a mohlo by sa ti u nás páčiť?
Potom sa budeme tešiť na tvoj životopis v slovenskom jazyku a keď sa hecneš, tak aj motivačný list, ktorým nás presvedčíš, že práve ty si tým vhodným kolegom pre našu spoločnosť.

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top