Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Exkluzív

Elite / Monday Lovers

Content Creator

MestoBratislava

FormaPart-time

Platod 800 €

TypTPP / Faktúra

Aktualizované10.10.2024

Náplň práce

Hľadáme do nášho tímu šikovného človeka, ktorý má rád trendy a vie priniesť návrh nových video konceptov a postará sa o produkciu kvalitného dynamického obsahu. Ak to si ty, tak neváhaj a poď s nami poshareovať svoje skills. :)

Pozícia je vhodná aj pre študenta.

Pýtaš sa, čo budeš robiť?

Nášmu novému content creatorovi by nemala chýbať kreatívna duša a skúsenosti s točením video obsahu. Tvoj deň bude totižto spočívať vo vymýšľaní contentu a fotení/točení v teréne a tvojim najlepším parťákom bude telefón. Keď toto budeš mať hotové, tvoji kolegovia ťa so sebou zoberú na partičku stolného futbalu alebo šípok. :)

Požiadavky

Čo od teba očakávame?

  • Sleduješ aktuálne trendy na Tiktoku a Instagrame

  • Máš skúsenosti s tvorbou atraktívneho a dynamického video obsahu sociálnych sieťach

  • Pracuješ rád/a aj v teréne

  • Práca v tíme ťa baví, no zároveň si aj samostatný/á

  • Nonstop hľadáš spôsoby, ako urobiť veci lepšie než včera

Ponúkame

Kto sme?

Sme Monday Lovers telom i dušou. Čo to znamená? No predsa to, že už v piatok sa tešíme na pondelok. Prečo? Pretože naša práca je zároveň aj naším koníčkom a o zaujímavé projekty nemáme núdzu.

Čo získaš ako Monday Lover?

  • Do tvojho portfólka pribudnú zaujímavé projekty
  • Podpíšeš sa pod reklamné kampane veľkých značiek
  • Nadobudneš nové skills od skúsených kolegov
  • Zúčastníš sa zaujímavých a užitočných školení
  • Budeš sa zabávať na super teambuildingoch
  • Získaš kopu nových kamošov

Aké benefity majú Monday Lovers?

  • Firemný notebook aj na súkromné účely
  • Pravidelný pitný režim a prísun vitamínov (ovocie)
  • Firemné raňajky a ďalšie spoločné akcie
  • Multisport karta

Články z magazínu

Zobraziť všetky