Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

ELOO

Manažér/ka ateliéru

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypFaktúra

Pridané03.10.2024

Hľadáme posilu do nášho kreatívneho ateliéru, v ktorom nám chýba ďalší parťák - ateliér manažér/ka. Ak ťa baví dynamická práca, mať poriadok vo veciach a starostlivosť o klientov, si na správnom mieste! ✨

Ateliér ELOO je multifunkčný priestor pre všetky typy foto & video produkcie, unikátne eventy a taktiež agentúra - zhmotňovači predstáv. Náš vzťah k dizajnu a estetike radi využívame v prospech originálnych a nezabudnuteľných eventov.🪄🪩

Náplň práce

  • starostlivosť o ateliér (udržiavanie poriadku, príprava na fotenia/točenia, pomoc pri balení eventov, inventúra, organizácia)
  • asistencia počas prenájmov v ateliéri (otvorenie a zatvorenie priestoru, príprava jednoduchých snackov a kávy, ochota pomôcť klientovi s akýmkoľvek problémom na mieste)
  • práca v kostymérni (prehľad o kostýmoch, údržba, komunikácia s klientom, balenie kostýmov na eventy/prenájmy)
  • prenájom mobiliáru/dekorácii (prehľad v katalógu, komunikácia s klientom, koordinácia interného tímu pri odovzdávaní/preberaní)
  • logistika kuriérov (preberanie balíkov, zabezpečenie odvozu/dovozu prenajatých vecí)
  • nákupy (fyzické/internetové objednávky)
  • support tímu (telefonáty/mailová komunikácia)

Požiadavky

  • ochota spolupracovať s tímom a spoločne riešiť prekážky na dráhe :)
  • odolnosť voči stresu počas náročnejších eventových týždňov
  • "všetko sa dá" mindset 🫶
  • prehľad v katalógoch a ateliéri
  • časová flexibilita (občas to bude od 8-4, občas sa treba pripraviť aj na skoré ranné vstávania a neskoré večery)

Ponúkame

  • kreatívny priestor na prácu
  • flexibilita

O firme

  • multifunkčný priestor pre všetky typy foto & video produkcie a unikátne eventy
  • sme radi zhmotňovači vašich predstáv a náš vzťah k dizajnu a estetike radi využívame v prospech originálnych a nezabudnuteľných eventov

Články z magazínu

Zobraziť všetky