Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

endrius

Sales Assistant

MestoBratislava

FormaPart-time

Platod 750 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané21.06.2022

V endrius sa už vyše 10 rokov venujeme videoprodukcii, ktorú vieme pokryť od kreatívneho návrhu až po komplet realizáciu. Vyrábame online & TV kampane, interné a externé korporátne a employer branding videá, krátke dokumenty a vlastne (takmer:) čokoľvek, o čo nás naši klienti požiadajú.

Náplň práce

  • Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí (vyhľadávanie nových potenciálnych klientov - rekl. agentúry a korporácie)
  • Oslovovanie a udržiavanie kontaktu a vzťahu s reklamnými agentúrami telefonicky a emailom (cold emailing, cold calling)
  • Oslovovanie a udržiavanie kontaktu a vzťahov s korporáciami telefonicky a emailom (cold emailing, cold calling)
  • Sales podpora pre managing directora (dohadovanie stretnuti klient - managing director)
  • Flexibilný pracovný čas, aj keď časť agendy si vyžaduje prácu v štandardných pracovných hodinách (najmä telefonovanie)
  • Čiastočne remote práca (niekedy je potrebné byť v office na Račianskej, najmä kvôli osobným mítingom s managing directorom)

Požiadavky

  • Výborné komunikačné zručnosti
  • Výborná znalosť slovenskej gramatiky
  • Znalosť AJ na pokročilej úrovni
  • Samostatnosť
  • Agentúrne pozadie uchádzača veľmi vítané 😀

Ponúkame

  • Flexibilný pracovný čas
  • Čiastočne remote pozícia
  • Firemný telefón
  • Firemný notebook
  • Vhodné aj pre rodičov na materskej/rodičovskej dovolenke

V prípade záujmu nám pošlite životopis na [email protected]

Články z magazínu

Zobraziť všetky