Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Nová

ETARGET SE

Grafický dizajnér

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1599 €

TypTPP / Faktúra

Aktualizované18.09.2024

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu na pozíciu grafického dizajnéra.

Tvojou hlavnou úlohou bude byť kreatívny, fantazírovať a vedieť túto energiu pretaviť do kvalitného vizuálu. Budeš pracovať v tíme s kamošmi z grafiky, s ľudmi z developu, či z obchodného oddelenia.

Náplň práce

Najdes u nas naozaj roznorode kreativne zadania. Budes moct dodavat šmrnc velkym brandom, ale aj tvorit od piky. Tvoju pracu uvidia miliony ludi, vdaka tvojej kreativite. Kreativy budu potrebovat dokladnu starostlivost, nasponovane detaily a ziarivy export.

Základom je komunikácia s kolegami a pochopenie ich potrieb a produktu. Podmienkou je, že ťa baví grafika a poradíš si s každou výzvou. Zvyšok zvládneš hravo.

Požiadavky

Pre začiatok stačí Photoshop, Illustrator a základy After Effects.

Chuť pracovať
 Cit pre grafiku a zmysel pre detail
 Schopnosť pracovať v tíme
 Schopnosť vyjadriť a obhájiť si svoj názor

Zodpovednosť

Ohľaduplnosť

Time manažment

Ponúkame

Informácie kto sme a čo robíme si asi ľahko zistíš aj sám.

Máme samozrejme také nudné veci ako trvalý pracovný pomer, slušný plat, príspevok na stravu alebo doplnkové dôchodkové sporenie či multisport kartu.

A potom office plný skvelých ľudí, silných individualít, pri ktorých sa toho veľa naučíš a naberieš mega úžasné skúsenosti

Pokiaľ budeš niekedy presýtený office kultúrou a zatúžiš po papučovej, nie je problém si od nás oddýchnuť aj prácou z domu.

Články z magazínu

Zobraziť všetky