Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Expresta

Koordinátor grafikov a DTP špecialista

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1400 — 1800 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované02.06.2024

Sme dynamicky sa rozvíjajúca slovenská firma, ktorá pôsobí na Slovensku pod značkou ExpresTlač | Expresta. V Čechách, Rakúsku, Nemecku a vo zvyšku Európy pôsobíme pod značkou Expresta.

Boli sme prvou online tlačiarňou na Slovensku a momentálne sme lídrom v oblasti online tlače v SR a v ČR. Sme inovatívnou technologickou firmou s vysokou mierou digitalizácie. Za 15 rokov sme prešli dlhú cestu. Od začiatku bola v našej DNA neúnavná snaha robiť profesionálnu tlač dostupnú naozaj pre každého – pre profesionálov, ale aj pre bežných ľudí bez znalostí tlačiarenských procesov a terminológie. Snažíme sa, aby profesionálna tlač bola jednoducho dostupná na pár kliknutí na webe, cez telefón, cez čet alebo e-mail.

Máme skvelých a šikovných ľudí vo výrobe, marketingu i v zákazníckej podpore, ktorí sa starajú, aby bol finálny produkt vytlačený kvalitne a čo najrýchlejšie. Aj vďaka Tebe môžeme byť ešte lepší.

Náplň práce

Hľadáme kolegu alebo kolegyňu, ktorý by v rámci tímu koordinátorov pomáhal manažovať náš tím externých grafikov. Je potrebné mať dobré komunikačné a organizačné zručnosti, ako aj skúsenosť s DTP/Grafikou na profesionálnej úrovni.

Naši zákazníci k nám denne do tlače zadajú stovky objednávok. Tieto objednávky následne pripravujú pre tlač rôzni grafici, s ktorými spolupracujeme.

Základnou úlohou koordinátora je dohľad nad tým, aby príprava podkladov pre klientov prebiehala hladko, bez zdržania a k spokojnosti zákazníkov. Je teda potrebné mať v každom momente dostatok dobre zaškolených grafikov, obratom riešiť ich prípadné technické alebo organizačné problémy, poskytovať im odbornú podporu a pomáhať im k lepším výsledkom.

✅ Reaguj cez: https://career.expresta.com/jobs/2478694-koordinator-grafikov-a-dtp-specialista

Požiadavky

Základné zodpovednosti

  • Výber grafikov
  • Zaškoľovanie grafikov
  • Kontrola výkonnosti a spokojnosti klientov s grafikmi (hodnotenie kvality spracovania a komunikácie náhodných objednávok a pod...)
  • Vedenie grafikov k ich zlepšovaniu
  • Plánovanie kapacít grafického tímu počas celého roka
  • Pomoc grafikom so zložitejšími technickými zadaniami (generovanie variabilných dát, problémy v PDF, farebnosť atď) najčastejšie za pomoci programov Adobe Acrobat, Callas pdfToolbox a Adobe InDesign
  • Predtlačová kontrola grafiky
  • Odborná podpora v oblasti grafiky pre obchodný tím
  • Spolupráca s vývojovým tímom pri nastavovaní predtlačových procesov (Preflight/y, Vyraďovanie na tlačový hárok a pod).

2-zmeny, striedajúca sa po týždňoch v časoch 7:00-15:30 / 11:30 - 20:00

Lokalita

Squarebizz Bory (neďaleko Bory Mall), Devínska Nová Ves 7465, 841 07 BA Bratislava.

Osobnostné požiadavky

  • Komunikatívnosť
  • Základné zručnosti vo vedení ľudí
  • Iniciatíva a invencia
  • Samostatnosť
  • Schopnosť samostatne riešiť problémy

Technické požiadavky

  • Práca s PC a internetom na pokročilej úrovni
  • Výborná znalosť programov Adobe Illustrator, Indesign a Photoshop
  • Znalosť predtlačovej prípravy a s tým spojenej problematiky (DPI, spadávka, farebnosť, značky, profily, preflighty)
  • Pokročilá znalosť Adobe Acrobat, Enfocus Pitstop alebo Callas pdfToolbox je výhodou

Jazykové požiadavky

  • Angličtina minimálne na úrovni B2
  • Znalosť iných jazykov výhodou

Ponúkame

  • Práca v inovatívnej spoločnosti, u lídra v Online tlači v SR, ČR a AT
  • Stabilné miesto práce bez nutnosti cestovať
  • Práca s modernými technológiami
  • Zamestnanecký kredit na tlač
  • Zvýšený príspevok na stravovanie
  • Výborná káva a pitný režim sú u nás samozrejmosťou
  • Dochádzkový bonus
  • Mladý priateľský kolektív profesionálov

Články z magazínu

Zobraziť všetky