Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

FC Spartak

MANAŽÉR EXTERNEJ KOMUNIKÁCIE

MestoTrnava

FormaFreelance

Platod 1800 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané23.05.2024

Spartak Trnava je futbalový klub s bohatou históriou a množstvom získaných trofejí. Naše klubové farby sú červená, čierna a biela. Hymnou je Il Silenzio a domáce zápasy hrávame na štadióne Antona Malatinského v Trnave s kapacitou 19 200 osôb. Dlhodobo zaužívaná pre náš klub je aj prezývka Bílí andeli.
Spartak Trnava oslávil v tomto roku 100-té výročie svojho založenia. Sme päťnásobným majstrom Česko-Slovenska a majstrom Slovenska zo sezóny 2017/18. Okrem 5 titulov majstra Česko-Slovenska získal Spartak Trnava päťkrát Česko-slovenský pohár, osemkrát Slovenský pohár a iné významné trofeje. Dostali sme sa do najvýznamnejšej európskej súťaže EPM (dnes Liga majstrov UEFA), kde sme v roku 1969 dokráčali až do semifinále. Sme najstabilnejším účastníkom novodobej slovenskej ligy - zúčastnili sme sa 19 z 20 ročníkov. Spartak Trnava je klub s najväčšou fanúšikovskou základňou na Slovensku.

Náplň práce

Si komplexný profesionál, ktorý má praktické skúsenosti s PR, s komunikáciou s médiami i verejnosťou, tvorbou mediálnych výstupov, dokážeš koordinovať pracovné procesy v oblasti PR a chceš sa podieľať na tvorbe novej firemnej kultúry futbalového klubu?

Dokážeš svoje nadšenie pretaviť do konkrétnych výsledkov, máš pozitívne myslenie, si kreatívny, flexibilný a vždy tímový hráč? Vieš sa podeliť o svoje nápady a dokážeš vytvárať synergie a optimálne riešenia? Si časovo flexibilný a neexistuje pre Teba nič, čo by sa nedalo uskutočniť? Chceš byť súčasťou jedného z najvýraznejších futbalových klubov na Slovensku a byť pri jeho veľkých okamihoch? Tak neváhaj, tvoja šanca prichádza teraz.

Čo bude Tvojou úlohou?

. plánovanie a aktívne koordinovanie produkcie PR tímu

. samostatná odborná práca PR manažéra – publikovanie príspevkov na oficiálnom webe klubu, podpora tvorby contentu na sociálnych sieťach, tvorba tlačových správ klubu, spolupráca so zmluvnými mediálnymi partnermi na externej komunikácii klubu, tvorba newsletterov pre fanúšikov i obchodných partnerov

. hovorca klubu a moderátor tlačových konferencií klubu, vrátane predzápasových a pozápasových brífingov s médiami

. napĺňanie komunikačnej stratégie klubu a podieľanie sa na budovaní lovebrandu

. sledovanie nových komunikačných trendov a analýza dosahu súčasnej externej komunikácie

. navrhovanie nových a optimalizácia existujúcich externých komunikačných aktivít klubu

. budovanie, rozvoj, udržiavanie dobrých vzťahov s médiami, verejnosťou i mienkotvornými osobnosťami

Pozícia predpokladá aktívne pracovné výjazdy a umožňuje aj občasnú prácu z domu.

Požiadavky

Vzdelanie

vysokoškolské I./II./III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Prechádzajúce skúsenosti v externej komunikácii min. 3 roky
  • Pracovné skúsenosti a zručnosti v oblasti PR
  • Prehľad slovenského mediálneho prostredia
  • Bezchybné ovládanie slovenského jazyka slovom aj písmom, perfektná štylistika
  • Skúsenosť s prezentáciou a koordináciou činnosti pracovného tímu
  • Skúsenosť na pozícii tlačovej hovorkyne/tlačového hovorcu spoločnosti výhodou
  • Proaktivita, multitasking, zameranie na výsledok
  • Reprezentatívne vystupovanie

Ponúkame

Zamestnanecké výhody a benefity

. atraktívne športové prostredie a flexibilná práca pre významný futbalový klub

. služobný telefón, notebook a pri svojej práci môžeš využiť aj naše služobné auto
. ako jeden z mála uvidíš zápasy futbalovej Niké ligy a zápasy v pohárovej Európe a ich zákulisie
. nápoje a káva na pracovisku sú u nás grátis
. mladý a dynamický kolektív, s ktorým sa nudiť nebudeš

Články z magazínu

Zobraziť všetky