Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Film location managers

Assistant Location Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1000 — 1500 €

TypTPP / Faktúra

Aktualizované13.09.2024

Náplň práce

  • Kľúčový člen filmového štábu v jedinečnej lokačnej firme;
  • Asistencia lokačnému manažérovi - pomoc pri výbere, príprave a správe lokácii;
  • Scaut a fotenie lokácii na základe zadania - vodičský preukaz je must have
  • Príprava filmovacieho dňa - môže zahŕňať usporiadanie parkovania, zabezpečenie prístupu pre štáb a hercov, organizáciu bezpečnostných opatrení a zabezpečenie, že lokalita je pripravená na natáčanie podľa potreby;
  • Komunikácia s ostatnými zložkami na filmovom sete a pravidelná komunikácia s produkčným tímom;
  • Správa rozpočtu a výdavkov;
  • Pohotové riešenie problémov na mieste;

Požiadavky

  • Zodpovednosť a výborný timemanažment;

  • Mať schopnosť pracovať samostatne a riešiť problémy;

  • Tímovosť;

  • Organizačné schopnosti a dôslednosť, pretože na detailoch záleží;

  • Spoľahlivosť na prvom mieste;

  • Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti;

  • Zvládanie stresu a schopnosť pracovať pod tlakom;

Ponúkame

  • Možnosť pracovať v jedinečnej a rýchlo sa rozvíjajúcej firme;
  • Na mieru šité benefity;
  • Práca na najzaujímavejších domácich a zahraničných projektoch vo filmovom svete;
  • Skúsený tím mladého kolektívu, ktorí ťa podrží v rámci priateľskej atmosféry;

O firme

Sme filmová lokačná spoločnosť zaoberajúca sa hľadaním lokácií na celom území Slovenska. Krása a jedinečnosť Slovenska nám otvára možnosť ponúknuť naším klientom zážitok z práce pri nakrúcaní filmov, televíznych seriálov, alebo komerčných spotov.

Disponujeme obsiahlou lokačnou databázou, ktorá ponúka bohaté spektrum interiérových a exteriérových lokalít z celého Slovenska. Vďaka naším dlhoročným skúsenostiam z komerčných, televíznych a filmových nakrúcaní Vám zabezpečíme komplexnú logistiku nad projektom.

Články z magazínu

Zobraziť všetky