Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Fitlavia

Projektový manažér

MestoRemote

FormaPart-time

Plat1000 — 2500 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované10.04.2024

Náplň práce

Práca pre teba nie je len miesto, kam si ideš odkrútiť hodiny ale chceš za sebou zanechať zmysluplné produkty a pomáhať meniť životy desiatkam tisícom, stovkám tisícom či miliónom ľudí? Chcel/-a by si pracovať v rýchlo rastúcej firme, kde môžeš rásť spoločne s nami – odborne, platovo aj ľudsky?

Sme Fitlavia, značka spájajúca tých najlepších odborníkov (nielen) na zdravý životný štýl na trhu, aby sme priniesli zákazníkom praktické riešenia, ktoré im pomôžu žiť zdravší, kvalitnejší a spokojnejší život.

Máme široké portfólio produktov od mnohých kníh so zameraním na zdravý životný štýl, ktoré sa zakaždým stali bestsellery, výzvy na chudnutie, ktoré organizujeme spolu s Marošom Molnárom z Extrémnych premien až po komplexnú platformu zameranú na zdravý životný štýl. Od spustenia prvej výzvy v januári 2023 sme pomohli už desiatkám tisíc zákazníkov vytvoriť si zdravšie návyky a ty toho môžeš byť súčasťou, pretože hľadáme niekoho, kto bude tieto výzvy zastrešovať. Pridáš sa k nám v budovaní svetovej značky aj ty? 😊

NÁPLŇ PRÁCE

Ako projektový manažér budeš úzko spolupracovať s produktovým manažérom a budeš mať kľúčovú rolu v plánovaní, realizácii a hodnotení (nielen) našich výziev zameraných na zdravý životný štýl a chudnutie. Tvojou úlohou bude zabezpečiť, aby bol každý projekt úspešne dokončený podľa stanovených cieľov a v najvyššej možnej kvalite.

Práca bude zahŕňať:
✅ Príprava časových odhadov na celý projekt
Prioritizácia dôležitých úloh a činností a vytváranie realistických časových odhadov pre jednotlivé úlohy.

✅ Deľba projektu na čiastkové etapy
Rozdelenie projektu do etáp a zadávanie konkrétnych úloh pre jednotlivých členov tímu.

✅ Dohliadanie na dodržiavanie časového aj obsahového harmonogramu a termínov
Pravidelné sledovanie stavu projektu podľa harmonogramu a v prípade potreby úprava plánov s cieľom zachovať termíny a kvalitu výstupu.

✅ Koordinácia a komunikácia s interným aj externým tímom
Koordinácia a komunikácia so všetkými členmi tímu a externými partnermi, informovanie o pokroku a potrebných zmenách.

✅ Kontrola dodaných materiálov
Zabezpečenie kontroly dodaných materiálov a výstupov, aby spĺňali stanovené štandardy a požiadavky.

✅ Finálne vyhodnotenie a návrhy na vylepšenie
Po dokončení projektu zhodnotenie, predkladanie návrhov na zlepšenie budúcich projektov na základe získaných skúseností a spätnej väzby od zákazníkov.

Požiadavky

Nebojíš sa výziev (hlavne tej s Marošom Molnárom 😊) a tvoje druhé ja by sa kľudne dalo nazvať zodpovednosť, organizovanosť či tímový hráč?

Vieš si predstaviť zastrešiť pod svoje krídla pravidelné výzvy na chudnutie (aj ďalšie doplnkové projekty), ktoré organizujeme spolu s Marošom a inými známymi odborníkmi, aby šliapali ako švajčiarske hodinky?

A zároveň sa nájdeš v týchto bodoch?
✅ Veríš v našu misiu a máš hlboké vedomosti o zdravom životnom štýle
Veríme, že s nám podobným nastavením, pre teba práca bude naplnením a bude ťa baviť. Zároveň budeš mať ale na starosti projekt zameraný na zlepšenie zdravého životného štýlu a je potrebné, aby si mal/-a hlboké vedomosti v danej problematike.

✅ Máš super organizačné schopnosti a veľkú mieru zodpovednosti
Očakávame, že budeš schopný/-á prevziať zodpovednosť za celý projekt, ako aj efektívne organizovať prácu sebe a celému tímu, aby sa darili plniť všetky ciele v stanovených termínoch.

✅ Skúsenosť s vedením a koordináciou tímu
Minimálne 1 rok skúseností s vedením tímu ti umožní úspešne prevziať zodpovednosť za vedenie a koordináciu viac než 7 ľudí v tíme, ktorí spoločne pracujú na tvorbe kvalitného produktu.

✅ Plánovanie, sledovanie a dodržiavanie termínov
Budeš plánovať celý projekt výzvy, sledovať jej priebeh a dohliadneš na to, aby sa podarilo dodržať všetky kľúčové termíny.

✅ Prispôsobivosť a zvládanie zmien
Si schopný/-á rýchlo reagovať na zmeny a nečakané situácie bez negatívneho vplyvu na celý proces (a pracovnú morálku :).

✅ Práca v tíme a komunikácia
Práca v tíme ťa napĺňa a vieš, že jasná, priama a priateľská komunikácia (v slovenskom aj anglickom jazyku) je kľúčová, aby každý vedel čo sa od neho očakáva.

✅ Motivácia a chuť posúvať sa vpred
Hľadáme niekoho s vysokou mierou vnútornej motivácie, kto má ambície učiť sa nové veci a posúvať hranice – svoje aj projektové.

Ponúkame

Vo Fitlavii si ceníme každého člena nášho tímu a chceme, aby sa vždy každý cítil ocenený a motivovaný. Tu je podrobnejší pohľad na benefity, ktoré ponúkame:

✅ Motivujúce finančné ohodnotenie
Tvoje ohodnotenie sa bude zvyšovať priamo úmerne s tým, ako budú rásť tvoje skúsenosti a prínos pre firmu.
✅ Finančné bonusy po každej výzve
Za každú úspešne dokončenú výzvu dostaneš bonus, ktorý bude reflektovať tvoj osobný prínos a tvrdú prácu.
✅ Flexibilný pracovný čas
Veríme v dôveru a samostatnosť, preto si môžeš flexibilne plánovať svoj čas, pokiaľ budeš mať denne prienik aj so svojím tímom.
✅ Príspevok na vzdelávanie a firemná e-knižnica
Veríme, že investícia do tvojho vzdelávania je kľúčom k tvojmu osobnému úspechu a následne obohatí aj produkty, ktoré tvoríš.
✅ Mentoring a možnosť učiť sa od tých najlepších v obore
Ponúkame mentoringu s expertami vo svojom odbore, aby ti mohli poskytnúť cenné rady a usmernenia, kedykoľvek ich budeš potrebovať.
✅ Možnosť pracovať odkiaľkoľvek
Či už uprednostňuješ prácu z kaviarne, domova alebo na pláži, ponúkame ti slobodu pracovať odkiaľkoľvek, kde sa cítiš najproduktívnejší/-a.
✅ Teambuildingy a super kolektív
Uvedomujeme si, že silný a súdržný tím je základom nášho úspechu. Veríme, že kolektív sa netvorí len v práci, ale aj mimo nej a preto organizujeme teambuildingové aktivity, ktoré nám všetkým umožňujú lepšie sa spoznať, posilniť vzájomné vzťahy a jednoducho si užiť skvelé chvíle spolu.

O NÁS
Fitlavia to je viac ako len tím (aj keď všetci pracujeme na diaľku). Sme komunitou rovnako naladených ľudí s jednotnou misiou - transformovať životy miliónov ľudí prostredníctvom zdravého životného štýlu vďaka kvalite, odbornosti, inováciam a reálneho záujmu o blaho našich zákazníkov . Naša práca nie je len o produktoch, je to o vytváraní hodnoty, ktorá podporuje zdravšie, spokojnejšie a naplnenejšie životy. Našim cieľom je prinášať riešenia, ktoré sú nielen prístupné, ale aj praktické, pretože teórie máme všade dosť. Od kníh až po výzvy, všetko, čo tvoríme, je v spolupráci s top odborníkmi a spoločne veríme, že zdravie je najväčším darom, ktorý môžeme dať sebe aj ostatným.

♥️ Naše hodnoty ♥️:

1, Sloboda dôvera
Nepotrebujeme neustále kontrolovať každý krok. Veríme v samostatnosť a schopnosť prijímať samostatné rozhodnutia, ktoré sú v najlepšom záujme firmy a jej zákazníkov.

2, Transparentná komunikácia
Udržiavame kultúru otvorenej a priamej komunikácie. Kritika, ak je potrebná, je vždy konštruktívna a adresovaná priamo tým, ktorých sa týka s cieľom nájsť riešenie, nie hádzať vinu. Problémy pomenovávame správnym spôsobom a bez účasti ega, ktoré berie podstate veci význam.

3, Starostlivosť a úcta
Ľudia stoja v centre nášho podnikania a netýka sa to len zákazníkov. Naším cieľom je poskytovať celému tímu podporu, motiváciu a starostlivosť, aby každý mohol dosiahnuť svoj plný potenciál.

4, Autenticita
Tvoríme prostredie, kde sa človek môže cítiť sám sebou a nebude musieť nosiť masku a báť sa, že nebude pochopený. Dôležité je prijať a uvedomovať si, že robiť chyby je ľudské a súčasťou života. Oveľa dôležitejšie je sa z nich spoločne poučiť.

5, Žiadne výhovorky
Sami sme zodpovední za svoje činy. Ak sa nám niečo nepáči, máme šancu to každým dňom zmeniť.

6, 120%
Nechceme robiť veci len, aby boli. Chceme robiť oveľa viac a vytvárať hodnotu, ktorá prevyšuje očakávania.

7, Každý deň lepšia verzia seba
Myslíme si, že toto je nekončiaci proces. Uvedomujeme si, že nie sme dokonalí, ale chceme sa k tej dokonalosti každý deň až do konca života po všetkých stránkach cez prácu na sebe približovať. V momente, keď človek prestane rásť, začne upadať

Články z magazínu

Zobraziť všetky