Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

gecora

Project manager/ka

MestoKošice

FormaFull-time

Platod 1000 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané10.04.2022

Gecora je spoločnosť, ktorá rada inovuje podnikanie svojich klientov pomocou moderných a funkčných riešení. Našim cieľom je prosperujúca a dlhodobá spolupráca, lebo veríme, že práve toto je cesta k zaručenému úspechu.

Pracujeme vo svete digitálu, od dizajnu, tvorby webovej prezentácie či eCommerce riešení (máme vlastný CMS geCommerce - laravel/react).

Pracujeme s najmodernejšími technológiami laravel, react, react native či java.

Vybudovali sme už niekoľko webových aplikácii, ktoré denne spracujú obrovské množstvo dát tak, aby pomohli ako používateľovi, tak nášmu klientovi.

Náplň práce

Hľadáme človeka, ktorý nemusí byť totálny tech makač. Potrebujeme človeka, ktorý sa v IT orientuje a vodcovské schopnosti. Budeš "strážiť" svoj vlastný tím grafikov, programátorov a ostatných partnerov gecora.

Nevyhnutná je chuť pracovať a zlepšovať sa.

Tvojou náplňou práce bude;

  • komunikácia s klientom (pri väčších projektoch s inými projekťákmi, pri menších priamo s majiteľom)
  • konzultácie s klientom o ich značke, budúcom či aktuálnom produkte a potrebách
  • brainstorming s IT konzultantmi a ostatnými členmi odborného IT tímu tak, aby sme zladili predstavy medzi klientom a ITčkármi
  • koórdinácia ostatných dodávateľov nášho klienta, či marketingový tím alebo tím pre expanziu
  • tvorenie cenových ponúk pre klientov v spolupráci s IT konzultantom vo forme prezentácie
  • vytváranie úloh a reálnych deadlinov (vrátane timeline) členom tvojho tímu pri danom projekte

Tvojou náplňou práce nebude;

  • grafika, programovanie ani iné odborné činnosti, budeš riadiť ľudí, ktorí ich robia

Požiadavky

  • dodržiavanie deadlinov
  • niečo navyše. V ideálnom svete by nebolo treba robiť nič navyše, ale vieme, že to tak nebude. Rozumej vzdelávanie, nie práca po nociach či víkendoch, z toho sme vyrástli
  • komunikačná znalosť angličtiny
  • aspoň základy tímovej práce v nástrojoch ako asana, slack či miro
  • základy logistiky a logiky pri tvorbe aplikácii, webdizajnu, logo manualu tak, aby si sa vedel orientovať v tom čo robíš

Ponúkame

  • naše skúsenosti a know how na pomoc
  • možnosť účastniť sa konferencií ktoré Ťa zujímajú na účet firmy
  • zaujímavé zľavy na nákupy u naších klientov
  • veľmi prínosné teambuilding aktivity, či už pre tvoj mozog alebo pečeň
  • hardware podľa požiadaviek
  • pravidelné extra bonusy (finančné) za dobre odvedenú prácu
  • peniaze ktoré ti patria vždy na čas, bez výhovoriek
  • možnosť remote práce (ale radi by sme sa aj stretli na pravidelných pondelkových meetingoch, nejedná sa o full remote job)
  • kávu, snacks a iné na účet firmy berieme za samozrejmosť
  • priestranné kancelárie, tvôj stôl je široký, veľký, nie školská lavica bez osobného priestoru

Články z magazínu

Zobraziť všetky