Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

gecora

Project manager/ka

MestoKošice

FormaFull-time

Platod 1100 €

TypFaktúra

Aktualizované15.10.2024

Hľadáme človeka, ktorý nemusí byť totálny tech makač. Potrebujeme človeka, ktorý sa v IT orientuje a vodcovské schopnosti. Budeš riadiť svoj vlastný tím grafikov, programátorov a ostatných partnerov či klientov gecora za účelom vytvorenia interných či klientských produktov. Hľadáme človeka, ktorý chce pracovať a má skúsenosti, no radi Ťa naučíme nové veci, pričom odmena závisí od tvojích skills.

Náplň práce

Nevyhnutná je chuť pracovať a zlepšovať sa.

Tvojou náplňou práce bude;

  • komunikácia s klientom (pri väčších projektoch s inými projekťákmi, pri menších priamo s majiteľom)
  • konzultácie s klientom o ich značke, budúcom či aktuálnom produkte a potrebách
  • brainstorming s IT konzultantmi a ostatnými členmi odborného IT tímu tak, aby sme zladili predstavy medzi klientom a ITčkármi
  • koórdinácia ostatných dodávateľov nášho klienta, či marketingový tím alebo tím pre expanziu
  • tvorenie cenových ponúk pre klientov v spolupráci s IT konzultantom vo forme prezentácie
  • vytváranie úloh a reálnych deadlinov (vrátane timeline) členom tvojho tímu pri danom projekte
  • reportovanie klientom a kolegom
  • tvorba wireframe-s podľa zadania klienta
  • tvorba úloh v Jira a ich delegovanie na programátorov či grafikov

Tvojou náplňou práce nebude;

  • grafika, programovanie ani iné odborné činnosti, budeš riadiť ľudí, ktorí ich robia

Požiadavky

  • dodržiavanie deadline-ov
  • niečo navyše (vzdelávanie, získavanie informácii, networking aj mimo práce)
  • dobrá znalosť angličtiny (gecora nie je len na Slovensku, mnoho kolegov hovorí len anglicky)
  • aspoň základy tímovej práce v nástrojoch ako jira, discord či Figjam
  • základy logistiky a logiky pri tvorbe aplikácii, webdizajnu tak, aby si sa vedel/a orientovať v tom čo robíš

Ponúkame

  • naše skúsenosti a know how na pomoc
  • možnosť účastniť sa konferencií ktoré Ťa zujimajú na účet firmy
  • zaujímavé zľavy na nákupy u naších klientov
  • veľmi prínosné teambuilding aktivity, či už pre tvoj mozog alebo pečeň
  • hardware potrebný k tvojej práci
  • extra bonusy (finančné) za dobre odvedenú prácu
  • peniaze ktoré ti patria vždy na čas, bez výhovoriek
  • možnosť remote práce (ale nejedná sa o remote job, je potrebné byť prioritne v kancelárii alebo na meeting-u u klienta)
  • kávu, snacks a iné na účet firmy berieme za samozrejmosť
  • priestranné kancelárie

Ako prebieha hiring v gecore?

📪 Napíš nám pomocou formuláru na pretlak.com

🎯 Náš tím sa ti ozve, zašleme ti zadanie, krátke, žiadne zadania pripomínajúce free-job, na ktorom sa posnažíš ukázať čo v tebe je, bez dlhého plánovania, tak, aby sme videli ako ti to ide s projektovým manažmentom

🚦Potom proces rozdelíme na;

A) Odpoveď kandidátom posunutých do 2. kola osobného pohovoru

B) Kandidátov, ktorým odpíšeme a veríme, že sa uvidíme pri inej pozícii vhodnej pre nich

O firme

Gecora je spoločnosť, ktorá rada inovuje podnikanie svojich klientov pomocou moderných a funkčných riešení. Našim cieľom je prosperujúca a dlhodobá spolupráca, lebo veríme, že práve toto je cesta k zaručenému úspechu.

Vybudovali sme už niekoľko webových aplikácii, ktoré denne spracujú obrovské množstvo dát tak, aby pomohli ako používateľovi, tak nášmu klientovi.

Články z magazínu

Zobraziť všetky