Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

gecora

UX&UI Hero

MestoKošice

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané07.04.2022

Gecora je spoločnosť, ktorá rada inovuje podnikanie svojich klientov pomocou moderných a funkčných riešení. Našim cieľom je prosperujúca a dlhodobá spolupráca, lebo veríme, že práve toto je cesta k zaručenému úspechu.

Pracujeme vo svete digitálu, od dizajnu, tvorby webovej prezentácie či eCommerce riešení (máme vlastný CMS geCommerce - laravel/react).

Pracujeme s najmodernejšími technológiami laravel, react, react native či java.

Vybudovali sme už niekoľko webových aplikácii, ktoré denne spracujú obrovské množstvo dát tak, aby pomohli ako používateľovi, tak nášmu klientovi.

Náplň práce

Nevyhnutná je chuť pracovať a zlepšovať sa.

“We must design for the way people behave,
not for how we would wish them to behave.”

  • Donald A. Norman

Ak si si tento citát zobral k srdcu rovnako ako my, tak potom sme na rovnakej vlne a už sa nevieme dočkať, až budeme môcť spolu začať makať.

Tvojou náplňou práce bude;

  • komunikácia s konzultantmi, resp. projektovými manažérmi pri tvorbe projektu klientovi
  • tvorba UX&UI pre web, eCommerce či aplikáciu v súlade s konzultáciami medzi projekťákom, programátorom a Tebou
  • niečo navyše. V ideálnom svete by nebolo treba robiť nič navyše, ale vieme, že to tak nebude. Rozumej vzdelávanie, nie práca po nociach či víkendoch, z toho sme vyrástli

Tvojou náplňou práce nebude;

  • riadenie projektov. My vieme, že si kreatívna, šikovná a nedočkavá duša, preto má na starosti projekt človek, ktorý to má v názve postu, t.j. projekťák 😉

Požiadavky

Práca v kolektíve, no ak si bol doteraz freelancer a hľadáš tím, kde sa budeš cítiť dobre, radi Ťa presvedčíme o tom, že sa do dá aj v tíme 🤗

A potom klasika, o ktorej asi ani nemusíme rozprávať, ale pre zopakovanie;

  • pokročilý v Adobe XD (preferujeme), Figma, Sketch
  • základy UX writing
  • ostatné Adobe SW ako Photoshop, Illustrator ti nie sú cudzie
  • orientácia vo výstupoch zo smartlook (ak si pracoval s hotjar, tak vieš o čom je reč) - doučíme
  • aspoň základné skúsenosti s analýzou z Analytics či inej app, ktorá tvorí behaviour flow - doučíme
  • aspoň základy tímovej práce v nástrojoch ako asana, slack či miro
  • komunikačná znalosť angličtiny

Základom je uvedomiť si hore uvedený citát a využiť tak silný nástroj ako je smartlook. Nemôžme nechať používateľa blúdiť po webe či nechať ho strateného v nami zmýšľanej flow aplikácie.

Ponúkame

  • naše skúsenosti a know how na pomoc
  • možnosť účastniť sa konferencií ktoré Ťa zujímajú na účet firmy
  • zaujímavé zľavy na nákupy u naších klientov
  • veľmi prínosné teambuilding aktivity, či už pre tvoj mozog alebo pečeň
  • hardware podľa požiadaviek (nový MacBook Air M1 ťa už ale čaká aj bez toho aby si ho chcel)
  • pravidelné extra bonusy (finančné) za dobre odvedenú prácu
  • peniaze ktoré ti patria vždy na čas, bez výhovoriek
  • možnosť remote práce (ale radi by sme sa aj stretli na pravidelných pondelkových meetingoch, nejedná sa o full remote job)
  • kávu, snacks a iné na účet firmy berieme za samozrejmosť
  • priestranné kancelárie, tvôj stôl je široký, veľký, nie školská lavica bez osobného priestoru

Články z magazínu

Zobraziť všetky