Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

GETLIKE

PR manažér

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané06.09.2022

Komunikačná agentúra, stojaca za peknou a zodpovednou komunikáciou. Držiteľ ocenení PROKOP, FLEMA, ZLATÝ KLINEC či Podnikové médium roka.

Náplň práce

Nabehnúť na náš vlak s cieľovou stanicou: SPOKOJNÝ KLIENT. Sme komunikačná agentúra 21. storočia, mysliaca out of the box a do tímu hľadáme človeka mysliaceho rovnako, ba priam možno ešte lepšie a kreatívnejšie ako my. Agenda čaká. Starostlivosť o zvereného klienta, zabezpečenie jeho efektívnej medializácie a poskytovanie patričného servisu so zreteľom na inovatívne komunikačné nástroje a kanály. Samozrejmosťou je kontakt s médiami, redaktormi.

Požiadavky

Prax je u nás svojská. Najlepšie sa človek učí v praxi. Radi vysvetlíme, poradíme, pomôžeme, no očakávame samostatne fungujúcu jednotku, ktorá má prehľad o práci, pozícii a jej náplni. Výhodou je ovládanie anglického jazyka slovom i písmom. A vodičský preukaz skupiny B.

Ponúkame

Všetko okrem stereotypu. Pracovný deň sa u nás začína síce o deviatej, ale to je jediné, čo má spoločné s tým predchádzajúcim, s tým nasledujúcim. Široké portfólio klientov je garanciou toho, že vyhorenie a nuda u nás nehrozí. Disponujeme skúsenými štvornohými psychológmi, vlastným nahrávacím štúdiom, pohodlným gaučom na power nap, lahodnou kávou, parkovacími miestami, telefónom aj počítačom.

Články z magazínu

Zobraziť všetky