Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

grandaliro

Audio-visual content producer

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 1500 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané24.01.2023

Pridaj sa do tímu nadšencov pre pharma marketing. Naším cieľom nie je tvoriť len digitálne kampane, ale najmä edukovať  verejnosť, aby mala čo najkvalitnejšie informácie o zdraví.

Našimi klientami sú najmä farmaceutické firmy, ale aj iné spoločnosti, ktoré podnikajú v oblasti zdravia. Riešime napríklad osvetové kampane (awareness o určitom ochorení, zvyšovanie adherencie), ale venujeme sa aj marketingu voľnopredajných liekov či výživových doplnkov v rámci EÚ.

Náplň práce

Čo bude tvojou úlohou?

Ako „Audio-visual content producer“ budeš pracovať v širšom tíme (spolu s projektovým manažérom, dizajnérom a copywriterom). Tvojou úlohou bude tvoriť:

  • audio a video obsah – od prvotnej idey až po finálne spracovanie pre klienta,
  • pripravovať kreatívne nápady pre spracovanie videí a podcastov,
  • pomáhať budovať naše projekty a produkty po audiovizuálnej stránke, ktoré sa zameriavajú na vzdelávanie o zdraví a zvyšovať ich dosah,
  • tvoriť a nahrávať edukatívne a interaktívne kurzy pre lekárov, farmaceutov a zdravotné sestry tak, aby mali záujem ich dopozerať do konca

Požiadavky

Čo potrebuješ vedieť?

  • Vytvárať audiovizuálny obsah.
  • Postprocessing do posledného strihu, farby a screenu.
  • Schopnosť manažovať svoj čas (budeš dostávať zadania od rôznych projektových manažérov a je tvojou úlohou si vyhodnocovať priority).
  • Angličtina na dobrej úrovni: slovom aj písmom.

Čo očakávame od všetkých členov tímu?

  • Zodpovednosť: byť vlastníkom projektu (mentálne) a vypracovať ho do stavu tak, ako by som ho chcel dostať ty sám. Aktívne si pýtať pomoc keď potrebuješ a always deliver! :)
  • Proaktivitu: vytvárať si čo najlepšiu pozíciu v projekte tým, že ideš veciam oproti. Rozumieš tomu, aké kroky existujú pred a po tvojej práci a pracuješ tak, aby ťa iní ľudia nemali chuť zaškrtiť.

Ponúkame

Možnosti spolupráce a odmena:

Projektovo – odmena bude závisieť od náročnosti zadania, ale nahrubo 300 – 1500€

Fulltime – od 1.500€ podľa tvojich skúsenosti

  • bonusy 2x/rok

Ďalšie benefity

  • Flexibilný pracovný čas: pracuj, kedy ti to najlepšie vyhovuje, no vždy si plň svoje povinnosti na 100 %.
  • Dovolenka sa u nás nelimituje na fixný počet dní ani si ju neplánuješ niekoľko mesiacov dopredu. Vždy je to o vzájomnej dohode v tíme.
  • Vlastný kariérny plán: máš jasnú predstavu, kde sa chceš posúvať? Povedz nám to a vytvoríme ti podmienky.
  • Silný tím mladých a šikovných ľudí.
  • Interné vzdelávanie: prednášky či workshopy od odborníkov, ale aj od kolegov, pretože vymieňanie si know-how je veľmi dôležité.
  • Vysoká miera transparentnosti: u nás máš prehľad o všetkých dôležitých veciach, číslach, finančnom toku, plánoch, úspechoch či neúspechoch.
  • Výhody práce v coworkingu: niekoľko poschodí najmodernejších priestorov, množstvo inšpiratívnych ľudí, super káva a ovocie.
  • Teambuildingy: rôzne výlety aj ale večery pri pive. Kamošov si u nás nájdeš veľmi rýchlo.
  • Chceš niečo navyše? Neváhaj a vypýtaj si to.

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top