Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

grandaliro

Business Development Associate

MestoBratislava

FormaFreelance

Plat1100 — 1600 €

TypFaktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané29.02.2024

Pridaj sa do tímu nadšencov pre pharma marketing. Naším cieľom nie je tvoriť len digitálne kampane, ale najmä edukovať  verejnosť, aby mala čo najkvalitnejšie informácie o zdraví.

Našimi klientami sú najmä farmaceutické firmy, ale aj iné spoločnosti, ktoré podnikajú v oblasti zdravia. Riešime napríklad osvetové kampane (awareness o určitom ochorení, zvyšovanie adherencie), ale venujeme sa aj marketingu voľnopredajných liekov či výživových doplnkov v rámci EÚ.

Náplň práce

  • Vyhľadávanie a oslovovanie potenciálnych klientov
  • Dohadovanie stretnutí s klientmi (osobne alebo online)
  • Aktívna komunikácia a networking v oblasti healthcare biznisu

Požiadavky

Hľadáme odvážneho & komunikatívneho človeka, čo sa vyžíva v networkingu a nadväzovaní nových kontaktov. Predstavujeme si externú spoluprácu s odmenou podľa odpracovaných hodín na faktúru - nebudeš teda s nami sedieť v office, ale budeš v divočine zháňať nový biznis!

Na toto miesto si vhodný/á, ak na teba sedí tento popis:

  • Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
  • Proaktivita, samostatnosť a flexibilita
  • Orientácia na plnenie stanovených cieľov
  • Schopnosť budovať a udržiavať si obchodné vzťahy
  • Neodbytnosť, vieš prísť oknom, ak ťa dverami vyprevadia
  • Záujem o oblasť healthcare marketingu a zdravia
  • Skúsenosti s obchodnou činnosťou a B2B marketingom nie sú nevyhnutné, ale sú výhodou

Čo požadujeme:

  1. Zodpovednosť — byť vlastníkom svojho projektu (mentálne) a vypracovať ho do stavu tak, ako by si ho chcel dostať ty sám. Aktívne si pýtať pomoc, keď potrebuješ a always deliver! :)

  2. Proaktivitu — vytvárať si čo najlepšiu pozíciu v práci tým, že ideš veciam oproti. Rozumieš tomu aké kroky existujú pred a po tvojej práci a pracuješ tak, aby ťa iní ľudia nemali chuť zaškrtiť.

Ponúkame

  • Flexibilný pracovný čas: pracuj, kedy ti to najlepšie vyhovuje, no vždy si plň svoje povinnosti na 100 %.
  • Dovolenka sa u nás nelimituje na fixný počet dní ani si ju neplánuješ niekoľko mesiacov dopredu. Vždy je to o vzájomnej dohode v tíme.
  • Vysoká miera transparentnosti: u nás máš prehľad o všetkých dôležitých veciach, číslach, finančnom toku, plánoch, úspechoch či neúspechoch.

Články z magazínu

Zobraziť všetky