Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

grandaliro

Copywriter

MestoBratislava

FormaFreelance

Platod 1300 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané11.03.2023

Pridaj sa do tímu nadšencov pre pharma marketing. Naším cieľom nie je tvoriť len digitálne kampane, ale najmä edukovať  verejnosť, aby mala čo najkvalitnejšie informácie o zdraví.

Našimi klientami sú najmä farmaceutické firmy, ale aj iné spoločnosti, ktoré podnikajú v oblasti zdravia. Riešime napríklad osvetové kampane (awareness o určitom ochorení, zvyšovanie adherencie), ale venujeme sa aj marketingu voľnopredajných liekov či výživových doplnkov v rámci EÚ.

Náplň práce

Koho hľadáme?

Momentálne hľadáme človeka na externú spoluprácu na pozíciu mid copywriter. Ak pôjde spolupráca ako po masle, radi ti ponúkneme full-time pozíciu.

Aj keď je pozícia vhodná skôr pre freelancera, preferujeme človeka z Bratislavy a okolia, ktorý by vedel chodiť osobne k nám do Nivy Tower.

Čo bude tvojou úlohou?

Našimi klientami sú najmä farmaceutické firmy, ale aj iné spoločnosti, ktoré podnikajú v oblasti zdravia. Riešime napríklad osvetové kampane (awareness o určitom ochorení), ale venujeme sa aj marketingu voľnopredajných liekov či výživových doplnkov.

Okrem toho rozvíjame aj vlastné projekty (contentový portál, vzdelávacia platforma...), o ktorých ti radi povieme viac na pohovore.

Tvoja budúca práca by sa mala dala zhrnúť v nasledujúcich bodoch:

  • Písanie článkov pre laickú verejnosť (vždy sa týkajú zdravia).
  • Občasná štylistická a gramatická úprava textov od externistov (lekárov, medikov, farmaceutov). Ak máš vyštudovanú slovenčinu, tak aj korektúra.
  • Písanie postov na sociálne siete spolu s vizuálnu víziou pre grafika.
  • Písanie newsletterov.
  • Kreatívna pomoc pri tvorbe videí (písanie scenára), podcastov, tlačovín, ale aj webov.
  • Spolupráca s ostatnými členmi tímu na kreatívnych procesoch.

Na začiatku začneš s písaním článkov a postupne môžu pribúdať ďalšie zodpovednosti aj podľa toho, čo ťa najviac baví.

Požiadavky

Čo potrebuješ vedieť?

Ak si nový David Ogilvy, tak nepotrebuješ vedieť nič. Pre ostatných smrteľníkov:

  • Najdôležitejšia je schopnosť naštudovať si odborné podklady (pokojne aj štúdie) a pretlmočiť ich do zrozumiteľného jazyka pre laickú verejnosť. Dobrá angličtina a logické myslenie je preto must.
  • Musíš mať však aj marketingové myslenie a vedieť veci predať (najmä ak robíš na projektoch pre voľnopredajné lieky alebo doplnky).
  • Nepriestrelná gramatika a publicistický štýl písania v malíčku – ako inak.
  • Nutná aspoň ročná pracovná skúsenosť ako copywriter alebo redaktor.
  • Medicínsky/farmaceutický background nie je nutnosťou, radi ťa doučíme všetko, čo potrebuješ vedieť (najmä zákony).
  • Skúsenosť s editovaním a štylistickou úpravou textov po iných autoroch.
  • Ak robíš SEO copywriting, tak je to ideál. Ak nie, základom je aspoň rozumieť tejto problematike a ostatné detaily ťa vieme doučiť.
  • Vlastnosti, ktoré by ťa mali charakterizovať: si kreatívny, inovatívny, komunikatívny, dôsledný, proaktívny a zodpovedný.

Čo očakávame od všetkých členov tímu?

Zodpovednosť: u nás nebude nikto kontrolovať, kde si a čo práve robíš /ako to robíš. Platí však pravidlo always deliver, čiže dodaj čo máš a v najlepšej možnej kvalite. A ak niečo nevieš, vypýtaj si pomoc, hlavne nenechaj veci plávať a pristupuj k práci zodpovedne.

Proaktivita: s touto vlastnosťou sa u nás stotožňujeme všetci, a preto sme si ju aj zadefinovali v rámci firemných hodnôt. Práve preto hľadáme podobných ľudí, ktorí ak vidia priestor na zlepšenie, neboja sa povedať svoj nápad.

Ponúkame

  • Flexibilný pracovný čas: pracuj, kedy ti to najlepšie vyhovuje, no vždy si plň svoje povinnosti na 100 %.
  • Dovolenka sa u nás nelimituje na fixný počet dní ani si ju neplánuješ niekoľko mesiacov dopredu. Vždy je to o vzájomnej dohode v tíme.
  • Bonusy na polročnej báze.
  • Vlastný kariérny plán: máš jasnú predstavu, kde sa chceš posúvať? Povedz nám to a vytvoríme ti podmienky.
  • Silný tím mladých a šikovných ľudí.
  • Interné vzdelávanie: prednášky či workshopy od odborníkov, ale aj od kolegov, pretože vymieňanie si know-how je veľmi dôležité.
  • Vysoká miera transparentnosti: u nás máš prehľad o všetkých dôležitých veciach, číslach, finančnom toku, plánoch, úspechoch či neúspechoch.
  • Výhody práce v coworkingu: niekoľko poschodí najmodernejších priestorov na Nivách, množstvo inšpiratívnych ľudí, super káva a ovocie. Máme však veľkú vlastnú kanceláriu.
  • Teambuildingy: rôzne výlety aj ale večery pri pive. Kamošov si u nás nájdeš veľmi rýchlo.
  • Chceš niečo navyše? Neváhaj a vypýtaj si to.

Odmena :

  • Interne: Od 1 300 eur + bonusy
  • Externe: od 10 – 20 € / hodina + bonusy
    Reálna výška odmeny sa odvíja od tvojich skúseností.

Články z magazínu

Zobraziť všetky