Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Green Talk

Copywriter

MestoBratislava

FormaPart-time

Platod 1200 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované17.01.2023

Sme PR a komunikačná agentúra orientovaná na ESG a priemysel. Ponúkame komplexné komunikačné služby od vytvorenia stratégií a plánov, cez PR (Public Relations) a PA (Public Affairs), návrhy a správu webov, administráciu sociálnych sietí, grafický dizajn až po organizáciu klientskych eventov.

Medzi našich klientov patria spoločnosti z odvetví odpadového hospodárstva (KOSIT, ewia, Zväz odpadového priemyslu SR), teplárenstva (MH Teplárenský holding), geotermálnej energie (PW Energy), investičného bankovníctva (WOOD & Company), komerčných realít (WOOD & Company Real Estate), správy nehnuteľností (Optimal Partner) a rental service (BikeUP).

Zároveň sa venujeme popularizácii ESG a zelenej transformácie biznisu. Našou dennou agendou je práca s témami ako European Green Deal, Fit for 55, REPowerEU alebo greenwashing.

Popri PR a komunikácii sa sme aktívni aj v nezávislej audiovizuálnej tvorbe. Od januára 2018 sme producentom programu Trochu inak s Adelou.

Viac na www.greentalk.sk

Náplň práce

Ak ťa baví písanie o náročnejších témach a si schopný rýchlej orientácie v klientskej problematike, tento inzerát môže byť aj pre teba.

Hľadáme part-time copywritera s preukázateľnými skúsenosťami v B2B, technických a ekonomických témach. Môže byť aj freelancer.

Agenda:

• tvorba textov na sociálne siete klientov a agentúry GreenTalk (prioritne Linkedln a Facebook)
• tvorba obsahu webových stránok klientov a agentúry GreenTalk
• tvorba krátkych propagačných textov (slogany, headliny) ku kampaniam klientov a agentúry GreenTalk
• obsahová analýza SEO a ich implementácia do pripravovaných textov
• optimalizácia SEO v publikovaných textoch klientov a agentúry GreenTalk
• tvorba obsahu newslettrov
• editácia a štylistická úprava textov
• písanie popularizačných článkov a blogov
• písanie textov do publikácií (brožúry, katalógy, prezentácie) klientov a agentúry GreenTalk

Požiadavky

Vzdelanie VŠ
Žurnalistika/Propagácia/Technické smery/Masmediálna komunikácia/Ekonomika

Prax
Minimálne 5 rokov na pozícii redaktor, editor, copywriter

Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (od B2)

Ostatné znalosti
Microsoft Word - Expert
Google Docs - Expert
Collabim (alebo iný SEO nástroj) – Základy
Zoomsphere (alebo iný content nástroj) - Pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti
viac ako 5-ročná pracovná prax na copywriterskej pozícii,
skúsenosti s obsahom na Linkedln
skúsenosti z práce so SEO,
orientácia v oblasti technológií, priemyslu a ekonomiky,
schopnosť pracovať so zahraničnými zdrojmi a štatistickými dátami,
záujem o problematiku EGD, ESG a greenwashingu,
bezchybný pravopis a štylistika,
pozitívny vzťah k slovenskému jazyku,
schopnosť kreatívneho písania,
zmysel pre systematickú prácu a dodržiavanie termínov,
schopnosť myslieť "out of box",
flexibilita a tímový prístup,
pozitívny vzťah k spoločenskej zodpovednosti.

Ponúkame

priateľský kolektív,
plný počet dní platenej dovolenky, PN a príležitostný home-office,
pravidelné vzdelávanie prostredníctvom workshopov a konferencií,
dynamický rast príjmu po preukázaní kvality a prínosu pre agentúru,
perspektíva full-time spolupráce,
práca v atraktívnom prostredí v centre mesta,
inšpiratívni klienti.

Články z magazínu

Zobraziť všetky