Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

GROOW DIGITAL

PPC specialist

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1600 — 2500 €

TypFaktúra

Aktualizované08.07.2024

Náplň práce

Hľadáme niekoho, kto už má niečo odklikané v kampaniach na Google a Meta a chce sa posunúť ešte ďalej.

Z ďalších platforiem robíme Pinterest, Adform, G DV360 a mnoho ďalších a ty budeš mať možnosť si všetko vyskúšať.

Požiadavky

Hlavné požiadavky:

  • Systematické a precízne nastavovanie kampaní
  • Pozeranie sa na kampane nie len optikou CTR a CPC, ale aj z hľadiska vplyvu na klientov biznis
  • Rozumieš analytike a vieš si zadať požiadavku na naše analytické oddelenie čo vlastne potrebuješ merať. Ak si vieš niečo nastaviť v GTM je to veľké plus.

Tvojou prácou bude:

  • Nastavovanie a spravovanie PPC kampaní
  • Google Ads
  • Facebook Ads
  • Čítanie a analýza dát
  • Reporting

POŽIADAVKY

  • Výborná znalosť Google Ads, Facebook Ads Manager a Google Analytics
  • Skúsenosť s nastavovaním a spravovaním PPC kampaní
  • Výborná znalosť MS Excel
  • Analytické uvažovanie
  • Rozhodovanie na základe dát
  • Záujem a sledovanie trendov v performance marketingu
  • Zmysel pre detail
  • Precíznosť

Ponúkame

Prečo my:

  • V oblasti ecommerce máme viac ako 10 rokov skúseností z top pozícií vo firmách ako je Topánkovo, Dámejídlo, ActiveLife, Dr.Max, Sita alebo z práce na vlastných projektoch. A k tomuto know-how budeš mať samozrejme neustály prístup.
  • Makáme a veľkým cieľom je byť top tier performance a mediálna agentúra na Slovensku. Minulý rok sme vyrástli z 200K € obratu na 1.3 milióna € a tento rok máme rovnako nemalé ambície. Robíme top robotu a aj preto sme tento rok vyhrali zlatý Digital pie.
  • Medzi prvými agentúrami budeme pri spustení TikTok ads na Slovensku. Pridaj sa k nám a buď pri tomto historickom reklamnom momente tiež!
  • Sme malý, ale efektívny tím. Skutočne nenávidíme pracovať na veciach ktoré klienta alebo nás neposúvajú dopredu. Takže žiadny 10. druh reportu, ktorý aj tak skončí v šuplíku.
  • Naše nosné služby sú PPC, SEO, cenové porovnávače, UX, pomoc s brandingom, mediálny nákup a business development. Pre každého svojho klienta budeš mať ideálne riešenie v špičkovej dodanej kvalite.
  • Sídlime v Bratislave Ružinove v širšom centre s výbornou dopravnou dostupnosťou blízko Fresh Marketu. Samozrejmosťou je aj home-office, avšak nováčikov radi uvidíme aspoň 50% času v kancelárii. Po zabehnutí máš v tomto absolútnu slobodu.
  • Medzi našich aktívnych klientov patria Symprove, IVIO Clinic, Budiš, Vitana, SITA, festival GRAPE, Dr. Max, SPP, Siemens, Fatra a mnohí ďalší.

O firme

Kedysi bola reklama o šialených mužoch a mediálnych agentúrach: o kreatíve a reklame. Inzerenti potrebovali offline stratégie, skvelé vzťahy s vlastníkmi médií a kúpnu silu.

Potom prišiel digitál s miliónmi dát a nákupom médií v reálnom čase. Reklama sa tu cez noc stala vedou a kúpna sila mediálok uvoľnila miesto mozgovej sile.

A tam sa zrodila naša misia zhmotnená v agentúre GROOW - urobiť marketing viac vedeckým ale zároveň pre klientov príjemne zrozumiteľným. Samozrejme s dokonalým klientským servisom.

Pochopenie produktu klienta, stanovenie vhodnej stratégie, nasadenie a následne testovanie. To je náš prístup.

Robíme desiatky experimentov aby sme klientom priniesli vysoko nadštandardnú návratnosť investícií do marketingu, nazýváme to - GROOW Efekt.

Našim primárnym poľom pôsobnosti je performance marketing s extrémnym dôrazom na celkový biznis klienta. Klientovi ponúkame celé spektrum služieb (PPC, social, RTB, content, atď.) pretože veríme, že dnes už žiadna firma nedokáže bezpečne a dlhodobo rásť len pomocou jedného zdroja návštevnosti.

Poď s nami pracovať na veľkých kampaniach pre kľúčových korporátnych klientov akými sú SPP, Dr.Max, Siemens či Dôvera alebo pomôž svojimi schopnosťami rásť malým a stredným ecommerce klientom ako Galfy a Symprove alebo buduj zisky pre rodinné firmy so vzťahom k remeslu.

Články z magazínu

Zobraziť všetky