Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

GroupM Slovakia

Influencer Campaign Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1900 €

TypTPP

Pridané26.08.2024

Náplň práce

Do nášho Content & Influencer Marketing tímu hľadáme šikovnú posilu, ktorá má vrúcny vzťah k influencer marketingu a tvorcom obsahu a zároveň miluje prácu s dátami a číslami.

Hlavnou úlohou Influencer Campaign Managera je komplexné zastrešenie influencerských kampaní, ktoré u nás stoja na troch pilieroch: kreatíva, dáta a výkon kampaní.

Hlavné pracovné činnosti:

Stratégia influencerských kampaní

  • Discovery – sledovanie trhu a objavovanie nových mien
  • Výber mien pre kampane a dlhodobé spolupráce
  • Nastavenie KPIs kampaní
  • Správa dát v databáze GOAT IBEX
  • Práca s dátami Influencer Power Index, Lafluence+ a inými
  • Účasť na tvorbe kreatívnych konceptov pre influencerske kampane

Management influencerských kampaní

  • Príprava ponukových prezentácií
  • Oslovovanie tvorcov obsahu
  • Úprava zmlúv s tvorcami
  • Briefovanie tvorcov
  • Content approval management
  • Reporting

Optimalizácia výkonu integrovaných influencerských kampaní

  • Sledovanie performance influencerských kampaní
  • Rozhodovanie o zapojení iných mediálnych kanálov pre dosiahnutie KPIs
  • Briefovanie špecialistov pre iné mediálne kanály
  • Briefovanie adaptácie kreatívy pre iné mediálne kanály s využitím influencerských výstupov
  • Reporting

Požiadavky

Očakávame:

  • Predchádzajúca skúsenosť s influencer marketingom, vzťah k práci s ľuďmi
  • Skúsenosť s prácou s dátami, vzťah k práci s číslami
  • Skúsenosť s prácou v tíme
  • Sebestačnosť, zodpovednosť a proaktivita.
  • Analytické myslenie, systematickosť
  • Schopnosť identifikovať problém a navrhnúť riešenie
  • Schopnosť určiť priority
  • Silné komunikačné zručnosti.
  • Angličtina min. level B2
  • Strategické a plánovacie zručnosti

Čo nás poteší, ale nie je podmienkou:

  • Skúsenosť s kreatívnymi činnosťami ako copywriting, grafický design, video editing alebo tvorba kreatívnych reklamných alebo obsahových konceptov
  • Skúsenosť s reklamnými systémami Meta alebo Google, prípadne inými
  • Znalosť reportingových toolov výhodou.
  • Skúsenosť s analytickými nástrojmi výhodou

Ponúkame

  • Prácu na medzinárodných aj veľkých lokálnych klientoch
  • Zamestnanie v nadnárodnej spoločnosti s prístupom ku globálnemu know-how a nástrojom.
  • Možnosť práce z domu (hybrid working) v rozsahu podľa dohody.
  • Atraktívny zamestnanecký benefitný systém. U nás získaš benefity v hodnote až 1000 eur ročne. Je na tebe, či sa rozhodneš podporiť svoje zdravie cez celoročnú zdravotnú starostlivosť v ProCare alebo formou Multisport karty, či budeš študovať angličtinu na pracovisku alebo cez Benefit Plus cafetériu získaš lístky do kina, príspevok na cestovanie alebo poukážky na výhodné nákupy.
  • Neformálnu a otvorenú komunikáciu.
  • Skvelú pracovnú atmosféru a super tím (a to nepreháňam).
  • Systém kontinuálneho vzdelávania, potenciál kariérneho rozvoja a ďalšej špecializácie v oblasti digitálneho marketingu.
  • 5 dní ročne na zotavenie (tzv. sick days).
  • Výbornú kávu a nápoje zdarma, čerstvé ovocie každý týždeň.
  • Pravidelné celofiremné alebo teamové off-site eventy, zapájanie sa do dobrovoľníckych aktivít.
  • Notebook a telefón s paušálom sú u nás samozrejmosťou.
  • Dobrú adresu v širšom centre Bratislavy s výbornou dopravnou dostupnosťou a možnosťou parkovania.

O firme

We are GroupM, and we are shaping the next era of media. Every day. We make advertising work better for people and represent 30% of all media across 80 markets. We are creating fulfilling careers that redefine the role of media and our leadership in data, technology and scale is our unfair advantage.

We are looking for an enthusiastic task juggler, who is detail oriented, good with keeping on top of deadlines, but has an open mind and is curious and eager to learn.

Interested? Reach out to us and have your Knowledge and Skills tested and you, too, may help create the future of media at GroupM.

Články z magazínu

Zobraziť všetky