Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

GymBeam

Marketing specialist

MestoPraha

FormaFull-time

Plat50000 — 56000 Kč

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované02.02.2024

We are GymBeam, the fastest growing e-commerce project with sports nutrition, clothing, accessories and healthy food in Europe. Our company was founded in 2014 and operates actively across 15 markets, functioning as a gateway to a healthy lifestyle for millions of customers. This is reflected in our diverse and extensive offer, comprising over 9,000 products and 125 brands.

Our pride lies in our own brands, including the natural BIO certified products VanaVita, women-focused supplements BeastPink, premium sportswear STRIX, and gaming supplements XBEAM. The success of not only these brands, but also our strong customer base and numerous awards for quality and popularity across different markets speak volumes.

We are characterized by rapid growth and turnovers in the tens of millions of euros. The corporate culture and values of GymBeam are built upon customer centricity, community building, high work dedication, innovation through new technologies, as well as a cohesive and talented team. As a result, we offer our colleagues numerous opportunities to help them grow.

Career growth, flexible working hours, appealing benefits, and educational possibilities are all a given. Thanks to these factors, GymBeam provides a foundation and stability for over 600 employees across various positions, ranging from manual labour to marketing and IT. All of us are part of the company's exponential growth, as we are considered key members for its future development. Join us and become a part of this adventure!

Náplň práce

JAK BUDE VÁŠ DEN VYPADAT:

  • Příprava plánu s Country Manager/Head of Local Marketing na bázi kvartálů pro všechny marketingové a komunikační kanály.
  • Příprava a vytváření lokálního obsahu na sociální sítě, jako je Facebook, Instagram, TikTok, YouTube atd.
  • Příprava newsletterů.
  • Kontrola a dohled nad prací překladatelů při překladu obsahu vytvořeného marketingovým týmem.
  • Pomoc s organizací a účast na focení a natáčení videí, akcí a dalších kampaní.
  • Pomoc Country Manager/Head of Local Marketing s přípravou lokálních akcí a slev.
  • Vyhodnocování dat a vytváření přesných zpráv o klíčových metrikách za účelem sledování účinnosti kampaně a měření její výkonnosti.
  • Spolupráce s obchodními, marketingovými a dalšími týmy na relevantních velkých a malých projektech.
  • Provádění dalších marketingových aktivit, které zadá Country Manager/Head of Local Marketing.
  • Přemýšlet „out of box“, a to například při přípravě marketingových kampaní nebo návrhů, které povedou ke generování zisku a budování povědomí o značce.
  • Držet krok s aktuálními technologiemi, pomáhat identifikovat trendy a klíčové příležitosti v rámci sociálních médií a marketingu.

Požiadavky

KOHO HLEDÁME:

  • Člověka, který má za sebou 3 a více letou zkušenost v marketingu nebo/také jako manažer sociálních sítí.
  • Je absolventem VŠ se zaměřením na marketing, komunikaci a média nebo obdobný relevantní obor. Další marketingové certifikáty jsou plusem.
  • Hovoří plynně anglicky.
  • Má prokazatelné schopnosti i v oblasti sociálních médií, komunikace, marketingové strategie a je schopný udržovat rychlou, nezávislou a plynulou workflow.
  • Má silné copywritingové a editační schopnosti s ohledem na odlišné platformy.
  • Dokáže nezávisle vyhodnocovat kampaně.
  • Umí přemýšlet kreativně a přichází s novými nápady.
  • Dokáže vyvážit rozhodování a komunikaci řízenou daty se silnou empatií pro zákazníka a instinktem pro trh.
  • Zvládá perfektně práci v týmu, spolupráci i networking.
  • Je schopen multitaskingu a prioritizace práce.
  • Má vášeň pro zdravý životní styl.
  • Mluví česky na úrovni rodilého mluvčího.

Ponúkame

Nástup: ihned

Práce na plný úvazek / Práce na smlouvu v rozsahu plného úvazku (OSVČ)

Jedná se o pozici vyžadující fyzickou přítomnost na pracovišti v Praze s občasnou možností práce z domu (hybrid).

Fixní platové rozpětí 50 000–56 000 Kč (2000–2290 EUR) brutto/měsíc.

Pozice je určena těm, kteří ovládají češtinu na úrovni rodilého mluvčího.

Please note that we use a time and productivity tracking tool (TimeDoctor).

Články z magazínu

Zobraziť všetky