Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Hammer

DTP grafik

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP / Faktúra

Pridané03.07.2024

Náplň práce

Hľadáme nového kolegu na pozíciu DTP. Ponúkame stabilnú prácu pri tvorbe pravidelného propagačného materiálu v oblasti Retail pre nášho dlhoročného klienta.

Náplň práce DTP grafika:

  • Zalomenie a grafické spracovanie reklamných letákov a súvisiacich zadaní pomocou interného programu, MS Office a Adobe Creative Suite.
  • Tvorba „look and feel“ dizajnu, práca s dizajn manuálom.
  • Úprava produktových fotografií.
  • Príprava materiálov do tlače alebo ako online výstup.
  • Komunikácia a spolupráca s Account tímom.

Požiadavky

Vzdelanie

  • Stredoškolské s maturitou, nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie alebo
    vysokoškolské I. stupňa.
  • Vzdelanie v odbore: Polygrafické zameranie - grafický dizajn, DTP.

Jazykové znalosti

  • Slovenský jazyk - Expert (C2)
  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

  • Mac OS - Pokročilý
  • Microsoft Windows - Pokročilý
  • Adobe Illustrator - Pokročilý
  • Adobe InDesign - Pokročilý
  • Adobe Photoshop - Pokročilý

Prax

  • Výhodou je prax minimálne 2 r. v reklamnej agentúre v oblasti grafický dizajn, DTP.

Ponúkame

Sme malá lokálna agentúra v Bratislave a zároveň sme súčasťou veľkej a úzko spolupracujúcej rodiny nadnárodnej siete Hammer agentúr s officom v Budapešti, Prahe, Krakove a Viedni! Viac info o nás nájdeš na https://hammeragency.sk/.

Pracujeme v priateľskej atmosfére, kde má miesto zmysel pre humor. Môžeš sa spoľahnúť na férovosť v jednaní a otvorenú komunikáciu.

Okrem príjemnej atmosféry nášho officu, ktorý sa nachádza v budove rodinného domu so záhradou len pár minút pešo od OC Vivo, ťa okrem milých kolegov bude každý deň čakať káva, čaj a príležitostne spoločné agentúrne raňajky, či grilovačka na záhrade.

Ako benefit ponúkame po dôkladnom zaučení (cca po 3 mesiacoch) možnosť kombinácie office a home office a neskôr aj možnosť postupného rastu.

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis a portfólio.

Do výberového konania budú zaradení iba tí uchadzáči, ktorí zašlú aj portfólio prác.
Ďakujeme za prejavený záujem, žiaľ, vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.

O firme

Pridaj sa k nám a užívaj si Hammer možnosti!

Sme malá lokálna agentúra v Bratislave a zároveň sme súčasťou veľkej a úzko spolupracujúcej rodiny nadnárodnej siete Hammer agentúr s office v Budapešti, Prahe, Krakove a Viedni!

Check-ni si nás tu: https://hammeragency.eu/#works

Články z magazínu

Zobraziť všetky