Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Hemisféra ľavá o.z.

Lektor

MestoBratislava

FormaPart-time

Plat5 — 15 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizované26.10.2023

Náplň práce

Lektor/-ka prezenčných kurzov v Bratislave
Deti hry milujú vďaka ich interaktivite. V hrách objavujú nové svety, hrdinov a príbehy, ktoré ich inšpirujú. Hry im prinášajú nové výzvy a priestor na slobodnú tvorbu a experimentovanie. A práve túto pozitívnu emóciu sa snažíme využiť v prospech vzdelávania!

Hľadáme lektorov na kurzy vývoja hier
Do nášho tímu hľadáme ľudí, ktorí vidia zmysel v digitálnom vzdelávaní, majú radi výzvy a neboja sa inovácií a sebarozvoja.

Hľadáme hlavných lektorov, ktorí budú viesť skupiny, aj pomocných lektorov, ktorí na kurzoch budú vypomáhať. Keďže lektor má zodpovednosť za deti, hľadáme dospelých ľudí od 18 rokov.

Začneš ako pomocný lektor a v priebehu pár týždňov sa môžeš stať hlavným lektorom. Záleží od tvojej motivácie a aktivity na kurzoch 🤗

O kurzoch GameCraft

  • Kurzy prebiehajú na vybraných základných školách v Bratislave a okolí v poobedných hodinách ako záujmové krúžky

  • Na kurze deti plnia menšie úlohy, pri ktorých sa učia programovať, kresliť a iné zručnosti, alebo vymýšľajú a vyvíjajú vlastné hry, podľa skúseností detí.

  • Ak ťa bavia hry, kurzy sa ti budú veľmi páčiť! Na motiváciu detí využívame gamifikáciu, máme na to vlastný gamifikačný systém, kde decká plnia úlohy, zbierajú body za skúsenosti aj virtuálne mince 💰

Čo ťa u nás čaká:

  • Budeš mať zodpovednosť za skupinu detí od 8 do 15 rokov a za ich vzdelanie v rámci obsahu kurzu
  • Budeš deťom pomáhať orientovať sa v tom, čomu sa na kurze môžu venovať - usmerňovať ich pri výbere úloh a práci na svojich hrách
  • V zmysle gamifikácie rešpektujeme detskú slobodu a podporujeme, nech sa učia to, čo ich najviac zaujíma. Budeš deti motivovať, aby postupne napredovali v tom, čo ich baví

Požiadavky

Vďaka čomu budeš v tejto práci vynikať?

  • Komunikatívnosť, spoľahlivosť, kreativita
  • Dochvíľnosť, aktívny prístup, empatia
  • Predchádzajúce skúsenosti s prácou s deťmi výhodou
  • IT vzdelanie výhodou
  • Pred vedením kurzov je potrebné absolvovať školenia, ktoré ti poskytnú potrebné zručnosti

Ponúkame

Čo ponúkame:

  • Progresívny odmeňovací systém – so skúsenosťami rastie aj odmena
  • Pomocný lektor - ktorý vypomáha na kurze: 5€ – 9€ / hodina
  • Hlavný lektor - ktorý vedie kurz: 10€ – 15€ / hodina
  • Flexibilná pracovná doba - radi sa prispôsobíme tvojmu rozvrhu
  • Mladý kolektív vzdelávacej organizácie, ktorý zaujímajú nové nápady
  • Sebarozvoj - bezplatné vzdelanie a workshopy v rôznych digitálnych oblastiach
  • Radi sa hráme hry - digitálne, stolové, rolové - takže ak si tiež hráčik, budeš medzi svojimi :)
  • Možnosť profesijného rastu - otvorená ponuka stať sa súčasťou ďalších projektov Hemisféry, zapojiť sa do promo aktivít, tvorby obsahu, komunitných eventov, podľa toho, čo ťa zaujíma
  • Zľavy na produkty Hemisféry a partnerských organizácií pre tvojich členov rodiny

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top