Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

High Five studio

PHP / Laravel - Frontend a Backend Developer

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované01.05.2023

Sme stredne veľká fullservisová online marketingová agentúra v Bratislave (nie - nie sme piati podľa loga :) ), klientov však máme z celého Slovenska. Aktuálne náš interný tím tvorí 11 špecialistov a stále rastieme. Od začiatku to hrotíme a každým rokom máme lepšie a lepšie výsledky, čo ide ruka v ruke s nárastom počtu klientov. Okrem výkonnostného marketingu nás napĺňa aj kompletný branding pre klienta, stratégie, sociálne siete a tvorba nových webov či eshopov pre klientov.
Interný Tím skúsených špecialistov sa každým rokom rozrastá, aj preto sme náš „bejskemp“ presunuli do veľmi priestranných priestorov pri Miletičke, kúsok od Štrkovca (Trenčianska ulica), kde si budeš pracovný čas naozaj užívať.

Náplň práce

  • tvorba webov a eshopov na Laravel / PHP
  • tvorba projektov od úplného základu - admin, funkcionality
  • spolupráca s grafikom, copywriterom, account manažérom a ďalšími členmi tímu
  • servis dokončených projektov
  • reporting

Požiadavky

  • aspoň mid v požadovaných skills - ďalšie jazyky / skills sú veľkou výhodou
  • samostatnosť
  • zodpovednosť za odvedenú prácu
  • proaktivita
  • prinášanie nových návrhov a vylepšení k projektom
  • plnenie dohodnutých deadline-ov

Ponúkame

  • dobré finančné ohodnotenie + odmeny za nadpriemerne dobré odvedenú prácu
  • práca bez stresu
  • možnosť dlhodobo remote v prípade dohody
  • vzdelávanie hradené firmou

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top