Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

High Five studio

PPC špecialista pre Google Ads

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1700 — 2200 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované11.02.2024

Sme stredne veľká fullservisová online marketingová agentúra v Bratislave (nie - nie sme piati podľa loga :) ), klientov však máme z celého Slovenska. Aktuálne náš interný tím tvorí 11 špecialistov a stále rastieme. Od začiatku to hrotíme a každým rokom máme lepšie a lepšie výsledky, čo ide ruka v ruke s nárastom počtu klientov. Okrem výkonnostného marketingu nás napĺňa aj kompletný branding pre klienta, stratégie, sociálne siete a tvorba nových webov či eshopov pre klientov.
Interný Tím skúsených špecialistov sa každým rokom rozrastá, aj preto sme náš „bejskemp“ presunuli do veľmi priestranných priestorov pri Miletičke, kúsok od Štrkovca (Trenčianska ulica), kde si budeš pracovný čas naozaj užívať.

Náplň práce

  • spravovanie priradených google ads klientov podľa tvojho najlepšieho vedomia a svedomia
  • spolupráca s ďalšími Google špecialistami
  • spolupráca s celým tímom na tvorbe stratégií, analýz či reportov
  • nechceme od teba aktívnu komunikáciu s klientmi, na to tu máme iných makačov, avšak ak ti nerobí problém sem tam si zavolať s klientom tak máš u nás plus
  • vyhodnocovanie výsledkov a návrhy na zlepšenie

Požiadavky

  • hľadáme MID / SENIOR Google ads špecialistu, kto už pozná nejaký ten piatok rozhranie google ads. Najlepšie aspoň 104 piatkov a viac
  • hľadáme niekoho kto má cit pre detail, rozhoduje sa na základe dát, argumentuje si svoje rozhodnutia, dokáže vyvrátiť klientovi jeho nezmyselné požiadavky, či hľadá súvislosti aj tam kde nie sú
  • hľadáme niekoho, kto vie že PPC špecialista ovláda viac nástrojov. Ako napr. GTM, GDS, GMC, GSC, Mergado, Heureka, Sklik, Ahrefs, Marketing Miner...
  • hľadáme niekoho kto je samostaný a PNO 40% berie ako výzvu, nie ako výhovorku
  • hľadáme skrátka niekoho kto má rád čísla, avšak nie len na výplate a má chuť posúvať seba aj firmu
  • ak si si rozrátal piatky a prišiel na to, že požadujeme minimálne 2 roky skúsenosti, neváhaj a pošli životopis s motivačným listom

Ponúkame

  • bezstresové pracovné prostredie
  • snacky, kávu, ovocie, občasné raňajky a spoločné obedy
  • občasný homeoffice podľa dohody
  • voľná pracovná doba
  • žiadne nútené práce alebo práce mimo pracovnú dobu, dôležité je byť efektívny
  • finančný príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • športový benefit (multisport alebo iné podľa výberu)
  • priateľský tím
  • rôznorodosť projektov
  • kurzy, školenia, semináre. Čokoľvek čím dokážeš napredovať
  • záskok v prípade neprítomnosti. Pretože najlepšia práca je tá, čo ťa nepočká
  • parkovanie 😉 Lebo parkovanie je dnes v BA celkom oriešok

Články z magazínu

Zobraziť všetky