Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Hilti Slovakia

Marketing Specialist & Data Analyst

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané14.07.2022

Hilti je spoločnosť, v ktorej inovácie zvyšujú produktivitu, bezpečnosť a udržateľnosť v globálnom stavebnom priemysle, a nielen v ňom. Kde silné vzťahy so zákazníkmi vytvárajú riešenia, ktoré pomáhajú tvoriť lepšiu budúcnosť. Kde je hrdosť a pocit spolupatričnosti v našich 120 pobočkách, ktoré sa prenášajú priamo do našich životov a domovov. Kde ľudia objavujú možnosti, využívajú svoj potenciál a majú možnosť na osobný aj kariérny rozvoj.

Náplň práce

U nás budeš vytvárať rôzne typy analytických a marketingových výstupov od reportov po prezentácie, ktoré sú dôležité pre zabezpečenie rozhodnutí a odporúčaní nášho ďalšieho strategického smerovania

Každý deň na tejto pozícii ťa posunie ďalej, budeš mať stále možnosť sa učiť nové veci a zoznamovať sa s novými trendami v oblasti stavebníctva.

Náplň práce:

  • Spolupráca s marketingovým manažérom na implementácii firemnej stratégie a na realizácii marketingových strategických plánov so zameraním na kvalitu a disciplinovanú realizáciu predaja
  • Spolupráca s produktovými manažérmi a ostatnými oddeleniami marketingu pri príprave katalógov a iných marketingových materiálov
  • Rozvoj a budovanie vzťahov s internými tímami na úrovni Business Unit, strategického marketingu, lokálnych aj regionálnych tímov
  • Marketingová a analytická podpora lokálnych tímov, salesu a subregionálneho tímu marketingu s cieľom identifikovať špecifické regionálne potreby
  • Proaktívna komunikácia, zosúladenie strategických priorít, identifikácia potrebných zmien a návrh vhodných aktivít pre slovenský trh
  • Sledovanie kľúčových obchodných a strategických ukazovateľov a priebežná tvorba obchodných a marketingových reportov
  • Príprava a spracovanie prezentácií s dôrazom na komunikáciu kvantitatívnych a kvalitatívnych zistení z analýz
  • Príprava a lokalizácia marketingových materiálov (z a do angličtiny / češtiny)
  • Spolupráca pri organizovaní rôznych marketingových podujatí, podpora predaja v teréne počas podujatí
  • Sledovanie konkurencie na trhu s cieľom navrhovať a nastaviť aktivity
  • Spolupráca s externými partnermi

Požiadavky

• Znalosť a praktické skúsenosti s prácou s MS Excel
• Znalosť a praktické skúsenosti s prácou s MS Powerpoint
• Anglický jazyk na komunikačnej úrovni (písomný aj hovorový prejav na úrovni B2)

Ponúkame

Predovšetkým rozvoj a k tomu ešte:
• Minimálna základná zložka mzdy 1400 € + ročné bonusy
• Karta Multisport s príspevkom od zamestnávateľa
• Produkty spoločnosti za zvýhodnené ceny
• Spoločenské aktivity v rámci organizácie
• Finančné príspevky pri rôznych životných udalostiach
• Preplácanie PN do výšky mzdy prvých 14 kalendárnych dní
• Príspevok na penzijné pripoistenie

Články z magazínu

Zobraziť všetky