Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Hoyo&Kiska

Account manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypTPP / Faktúra

Aktualizované14.08.2024

Náplň práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • manažovanie projektov od zadania po jeho odovzdanie,
  • komunikácia s klientom a kreatívnym oddelením,
  • zostavovanie budgetov a kalkulácií,
  • zodpovednosť za splnené deadliny a následný report,
  • podieľanie sa na tvorbe prezentácií.

Požiadavky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • zodpovedný a samostatný prístup k práci
  • príjemné vystupovanie
  • komunikatívnosť
  • schopnosť samostatne riešiť problémy
  • mať záujem pracovať na sebe a zlepšovať sa
  • výborný time management a zvládanie stresu
  • orientácia na výsledky a stanovené ciele
  • pozitívny prístup k riešeniu problémov
  • minimálne 3 roky praxe na podobnej pozícii v reklamnej agentúre
  • aktívny vodič

Ponúkame

Zamestnanecké výhody, benefity

  • 5 dní sickday navyše mimo dovolenky,
  • po zaučení možnosť čiastočnej práce z domu,
  • možnosť zdieľania služobného auta,
  • priestor na rozvíjanie schopností a učenie sa nových vecí,
  • neformálne prostredie a príjemný kolektív,
  • firemný telefón a počítač.

O firme

Čau, sme tvoja budúca reklamná agentúra. Teda ak si šikovný account manager alebo account executive s praxou a chceš pracovať s pohodovými kolegami pre fajn klientov. Už teraz sa tešíme na tvoje CV.

Články z magazínu

Zobraziť všetky