Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Hyperia

Financial specialist

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané14.06.2022

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Náplň práce

Hľadáme k nám do tímu samostatnú a komunikatívnu Finančnú špecialistku s analytickými schopnosťami. Ak vieš robiť v účtovnom programe OMEGA, orientuješ sa bezproblémovo v číslach, logicky uvažuješ, si pedantná a efektívna, dodržiavaš termíny a v neposlednom rade doťahuješ veci do zdarného konca, tak daj o sebe vedieť. Tešíme sa na teba!

Tvojou úlohou bude:

  • alokácia nákladov a výnosov podľa projektov
  • spracovanie a evidencia dokladov
  • príprava účtovných podkladov pre externú účtovnú firmu
  • vystavovanie faktúr (Omega)
  • sledovanie splatnosti pohľadávok
  • realizácia vybraných platieb cez platobné systémy
  • export zostav z účtovného programu Omega
  • spracovanie cestovných príkazov
  • evidencia a administrácia zmlúv a dokumentov
  • komunikácia s inými oddeleniami a partnermi

Požiadavky

  • Google Sheets - pokročilý
  • OMEGA - pokročilý
  • min. 1 rok na podobnej pozícii
  • anglický jazyk - mierne pokročilý (B1)
  • samostatnosť, komunikatívnosť
  • analytické schopnosti
  • orientácia v číslach, logické myslenie
  • pedantnosť, doťahovanie vecí do zdarného konca
  • schopnosť dodržiavať termíny

Ponúkame

  • priestor na sebarealizáciu a vzdelávanie
  • prácu v skvelom mladom kolektíve
  • flexibilný pracovný čas, možnosť práce aj z domu
  • uvoľnená a priateľská atmosféra
  • jazykové a iné vzdelávanie hradené firmou
  • veľa zaujímavých teambuildingov, eventov, workshopov (spoločné raňajky, športové aktivity, chatovačky, hry…pre viac info pozri naše soc. siete)

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top