Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Hyperia

Sales manager

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané10.04.2022

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Náplň práce

Ahoj, volám sa Daniel Boďa a mám na starosti biznisový rozvoj projektu Kimbino, do ktorého hľadám nového Sales managera. Ak máš rád obchodovanie, vyjednávanie a komunikáciu s firemnými zákazníkmi, si proaktívny, samostatný, vieš si dokonale zorganizovať čas, sleduješ trendy a rád pracuješ s grafmi, tabuľkami a analýzami, tak prosím čítaj ďalej.

Čo je Kimbino?
Kimbino je agregátor obchodných ponúk, či už sú to letáky, feedy, produkty maloobchodníkov alebo prevádzkovateľov eshopov. Kimbino je jedným z viacerých projektov skupiny Hyperia Group, pôsobíme s ním v 40 krajinách, ročne máme návštevnosť vyše pol miliardy ľudí, čo nás radí medzi TOP5 firiem na svete v našom odvetví. Pre viac informácií sa určite pozri na www.kimbino.sk.

Čo je Hyperia Group?
Hyperia Group - skupina firiem, ktorá vyvíja a prevádzkuje globálne internetové projekty. Pôsobí na celom svete od Japonska po USA a hodnota jej obratu je dnes už osemciferná. Hyperia Group nemá externých investorov, všetky projekty buduje z vlasných zdrojov, čo je zárukou zdravého vývoja, rýchlych rozhodovacích procesov a flexibility.

Čo budeš ako Sales manager robiť?
Biznis :) Teda komunikovať s existujúcimi obchodnými partnermi, riešiť ich požiadavky a obchodnú operatívu, vyhľadávať a analyzovať nové obchodné príležitosti na trhu. Budeš dohadovať a vyjednávať podmienky spoluprác, riešiť zmluvy, termíny a komplexnú obchodnú agendu - fakturáciu, objednávky, reporting a podobne.
Avšak pri svojej práci budeš tiež sledovať analýzy návštevnosti stránok, vyhľadávania, trendov, nastavovať a vyhodnocovať vhodné affiliate spolupráce, budeš sa zaujímať o maloobchod a e-commerce ako taký. Drvivú väčšinu budeš pracovať v kancelárii alebo z domu - ak sa však bude potrebné s partnerom stretnúť osobne - nebude ti robiť problém vycestovať trebárs aj do zahraničia.

Je odvetvie akciových ponúk, maloobchodného direct marketingu perspektívne odvetvie?
Veľkosť tohto trhu je v Európe približne na úrovni 110 miliárd EUR ročne. Čo znamená, že v približne tejto hodnote európske reťazce, maloobchodníci alebo iní operátori propagujú svoje ponuky (produkcia, tlač, doručenie) a každoročne tento trh rastie. Očakávaný podiel online distribúcie v najbližších rokoch dosiahne cca 20% podiel - teda môžeme očakávať, že online direct marketing bude trh s veľkosťou cca 22 miliárd EUR ročne - potenciál je teda obrovský :)
Naša úloha v Kimbine však online distribúciou iba začína, náš cieľ je vytvoriť sofistikovaného sprievodcu nakupovaním, ktorý navyše ponúka návštevníkom relevantné personalizované ponuky a obchodným partnerom umožňuje jednoduchý spôsob administrácie ponúk s dôrazom na cielenie, čo najrelevantnejšej skupiny návštevníkov.

Požiadavky

  • obchodné a komunikačné zručnosti
  • rozumieť mechanike cenových stratégií a fakturácie
  • relationship a negociácia na vysokej úrovni
  • zdravý sedliacky rozum
  • proaktivita a samostatnosť
  • anglický jazyk na komunikačnej úrovni (min. B2)

Ponúkame

  • práca v mladom dynamickom tíme (ak neveríš, pozri náš IG/FB :))
  • priestor pre tvoj profesionálny i osobný rozvoj
  • možnosť ďalšieho vzdelávania (kurzy, workshopy, konferencie, angličtina…)
  • flexibilný pracovný čas; možnosť práce homeoffice
  • ak prídeš do officu, bude ťa čakať plne vybavené pracovné miesto s dvoma monitormi priamo v centre mesta Žilina
  • a mnoho ďalších benefitov (pravidelné teambuildingy, akcie, raňajky, výborná kávička, čaj, ovocie, príspevky na kultúru atď.)

Články z magazínu

Zobraziť všetky