Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Hyro Finance

Špecialista pre Facebook a Google reklamy!

MestoRemote

FormaFull-time

Plat1500 — 2600 €

TypFaktúra

Aktualizované21.10.2024

Hľadáme marketingového špecialistu, ktorý má skúsenosti s nastavovaním reklám na Google a Facebooku. Inzerujeme produkty zamerané na trading a kryptomeny, a často sa stáva, že reklama je zablokovaná. Máme základné know-how, ako reklamy efektívne nastavovať, ale hľadáme niekoho, kto je trpezlivý a disciplinovaný a dokáže sa postarať o efektívne škálovanie reklám a vyhodnocovanie kampaní.

Náplň práce

  • Nastavovanie reklám na Facebooku a Google: Budete hrať kľúčovú rolu pri nastavovaní efektívnych reklamných kampaní na týchto platformách.
  • Reporting: Budete analyzovať výsledky kampaní a prispievať k nášmu úspechu.

Požiadavky

  • Skúsenosti s nastavovaním reklám na Facebooku a Google
  • Skúsenosti s Google Analytics
  • Skúsenosti so správou viacerých prehliadačov (multi-browser management)
  • Znalosti o tom, ako funguje cloaking.

Ponúkame

  • Konkurenčný plat a výkonnostné bonusy.
  • Flexibilná pracovná doba.
  • Možnosť profesionálneho rozvoja a kariérneho rastu.
  • Moderné kancelárske priestory a dynamické tímové prostredie.

Články z magazínu

Zobraziť všetky