Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

i-Step communication

Account executive

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané18.05.2022

Reklamná agentúra s viac ako 20 ročnou skúsenosťou. Zaoberáme sa všetkými oblasťami marketingovej komunikácie. Náš tím je tvorený skúsenými odborníkmi z oblasti marketingu a komunikácie s referenciami z najväčších slovenských reklamných agentúr, obchodných spoločností a komunikačných kanálov. Za 20 rokov na trhu sme pracovali pre tých najväčších, ale aj najmenších klientov na globálnych ale aj regionálnych trhoch.

Náplň práce

Ahoj,
hľadám k sebe do tímu nového accounta / accountku so skúsenosťami na rovnakej alebo obdobnej pozícii.

Tvojou úlohou bude:

  • komunikácia s klientmi
  • riadenie prác pre zverených klientov
  • udržiavanie skvelých vzťahov s klientmi ale aj dodávateľmi
  • zadávanie prác grafikom a iným členom tímu
  • dohliadanie nad termínmi, procesmi a ich plnením
  • príprava podkladov pre tendre podľa zadania
  • ostatné určite vieš, keďže máš skúsenosti na obdobnej pozícii :-)

Požiadavky

Očakávame od teba, že budeš:

  • pedantný/á a dôsledný/á
  • komunikatívny/a
  • pozitívne vnímaš svet
  • proklientsky orientovaný/á
  • trochu zasnený/á a trochu aj excel :-)

Ponúkame

  • práca v mladom kolektíve
  • možnosť podieľať sa na práci pre skutočne veľkých klientov
  • volnosť v riešení problémov a situácií
  • 13 plat
  • tešíme sa na teba
  • samozrejmosťou je firemný hardware

Články z magazínu

Zobraziť všetky