Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

i-Step communication

Social media Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat1400 — 1700 €

TypFaktúra

Pridané13.03.2024

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme kreatívnu posilu. Príležitostí ukázať svoj talent a schopnosti je u nás neúrekom, stereotyp nepoznáme.

Ak sa zaujímaš o oblasť digitálnej reklamy, bavia ťa sociálne siete, si komunikatívny a máš kreatívno-analytické myslenie, tak je táto rola ideálna práve pre Teba. Ponúkame prácu, v ktorej sa stále budeš môcť učiť niečo nové a zdokonaľovať sa v tom čo už ovládaš. Základ úspechu je proaktívny a priateľský prístup.

Hlavné činnosti:

  • Spracovávanie kreatívnych zadaní nielen na základe požiadavky klienta. Kreatívne nápady sa u nás neodmietajú

  • Tvorba contentu na sociálne siete (posty, storky, videá, súťaže, kampane... na všetko budeš mať kolegov, ktorí Ti radi pomôžu)