Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Initiative

MEDIA PLANNER

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizované04.06.2024

Sme fullservisová mediálna agentúra Initiative patriaca do celosvetovej mediálnej siete IPG Mediabrands.
Na Slovensku sme tím zložený z približne 50 poctivých, priamych a optimistických ľudí, profesionálov v oblasti komunikácie. Ale predovšetkým sme ľudia, pre ktorých sú vzájomné vzťahy kľúčové. Vzťahy založené na vzájomnej dôvere a rešpekte považujeme za nevyhnutný predpoklad nášho naplnenia a ďalšieho rozvoja.

Do nášho portfólia patrí veľa skvelých klientov a značiek ako Prvá Stavebná Sporiteľna, Porsche, VW, Audi, Seat, Cupra, LEGO, Vinted, Redbull, Corny, Manner, Flector a mnohých ďalších.

Náplň práce

Aké otázky riešime v mediálnej agentúre?

💡Kedy je najlepší čas pre TV reklamu na LEGO

💡Bude lepšie pre VW zvoliť online, billboardy alebo noviny

💡Čo nám hovoria dáta o konkurencii a vývoji trhu

Marketing produktu sa nekončí tvorbou sloganu alebo vizuálu. Niekto musí vymyslieť, kde a kedy by sa mal daný slogan a vizuál zobraziť. Tu prichádza na rad naše odd. PLANNING a naše marketingové dáta (o trhu, konkurencii, spotrebiteľoch a iné), na základe ktorých plánujeme mediálnu stratégiu pre rôzne zvučné značky.

A práve oddelenie PLANNING hľadá Media Plannera Juniora.

Potrebuješ byť komunikačne zdatný/á, veľký kamarát/ka s dátami a excelom a pripravený/á na nálož informácií od kolegov.

Aké roly v sebe spája pozícia MEDIA PLANNER ?
✅ Account manager – je tu pre klienta od prijatia zadania, cez realizáciu až po vyhodnotenie, komunikuje s ním všetky návrhy aj zmeny

✅ Stratég a analytik – pracuje s množstvom dát a analýz, na základe ktorých pripravuje mediálnu stratégiu pre klienta v rámci všetkých media typoch (TV, Print, OOH, Digital, Radio)

✅ Komunikátor – tvorí prezentácie a podklady pre mediálnu stratégiu, actionplány a mediaplány, ktoré ďalej komunikuje zainteresovaným stranám

MP JUNIOR začína množstvom školení, mentoringom a shadowingom kolegov. Kým sa dostane na úroveň MEDIA PLANNER (mid) a k všetkým vyššie spomenutým rolám môže trvať niekoľko mesiacov aj rok . Nudiť sa teda určite nebudeš.

Požiadavky

Nemusíš mať skúsenosti v oblasti mediálneho marketingu (aj keď sú určite vítané). Bez čoho sa ale na pozícii nezaobídeš:

  • analytické myslenie, a.k.a. schopnosť čítať, analyzovať a interpretovať dáta rôzneho druhu, ideálne v kombinácii s pokročilou úrovňou excelu
  • schopnosť odkomunikovať (vizuálne v ppt aj slovne) svoje návrhy, výsledky prieskumov, stav zadaní a pod. či už pred kolegami alebo klientom,
  • organizovanosť a rýchle chápanie súvislostí (lebo je toho veľa, čo sa potrebuješ naučiť)
  • dobrá angličtina, ktorú využiješ pri globálnych projektoch,
  • nadšenie pre reklamu a marketing sa tiež hodí,
  • výhodou je napr. skúsenosť na accountskej pozícii.

Ponúkame

Za GAME CHANGER považujeme naše people friendly prostredie. Prostredie, kde ľudia nie sú len osobné čísla, ale osobnosti s vlastným príbehom, ambíciami ale aj domácimi miláčikmi.

Preto u nás nájdeš benefity ako:

  • 5 a viac dní dovolenky naviac počas Vianoc (s dovčou cez sviatky si už nemusíš lámať hlavu)
  • 1 deň voľna počas festivalu POHODA a 1 deň počas festivalu GRAPE
  • koncoročný bonus v závislosti od výsledkov, zvýhodnená Multisport karta
  • flexibilný pracovný čas kombinovaný s home officom
  • otvorené možnosti rastu - k náročnejším projektom, na seniornejšiu pozíciu, ale aj cross agentúru
  • rozvoj účasťami na konferenciách, interných školeniach (AJ máme priamo u nás), atď.
  • office vytvorený podľa umenia feng shui, možnosti parkovania pred budovou
  • Dog friendly office, ale aj gitary a bicie na odreagovanie

Články z magazínu

Zobraziť všetky