Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

MestoBratislava

FormaFull-time

Plat2500 — 3500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované25.03.2024

Sme fullservisová eventová agentúra s viac ako 20 ročným pôsobením na trhu.
Patríme medzi najvýznamnejšie slovenské eventové agentúry.
Sme zakladajúci člen BTL-komunikačnej asociácie.
Máme vlastnú eventovú platformu Tyršák.

Náplň práce

Z pozície šéfa tímu budeš na základe zadaní od klientov zabezpečovať komplexnú prípravu eventu od navnímania klienta, cez návrh kreatívneho prístupu až po samotnú realizáciu.
Samozrejmosťou je príslušiaci reporting, budgeting a profesionálna komunikácia s klientom a dodávateľmi.
S väčšinou klientov budeš komunikovať v slovenčine, ale musíš byť schopný komunikovať a prezentovať aj v angličtine.

Požiadavky

Hľadáme profesionála s viacročnými skúsenosťami s riadením a dohľadom nad veľkými projektami, ktorý vie komunikovať aj s veľkými značkami, neustále sa vzdeláva a sleduje aktuálne trendy v oblasti event managementu. Keďže eventy chápeme ako súčasť biznisu firmy, je rovnako dôležité aby si sa orientoval aj v oblasti marketingu a komunikácie a chápal ich základné princípy.

Výborné organizačné schopnosti
Dobrý time a process managment
Schopnosť práce pod tlakom a multitasking
Vedieť správne prioritizovať úlohy
Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
Anglický jazyk
Vodičský preukaz skupiny B

Ponúkame

Plat: od 2 500 EUR podľa seniority
Forma: na faktúru / TPP podľa dohody
Možný nástup ihneď
Príjemnú atmosféru v priateľskom kolektíve
Možnosť práce s veľkými značkami a na zaujímavých projektoch
Flexibilný pracovný čas (čiastočný home office)
Príjemné priestory pri hradnom kopci a letný office na pláži Tyršák

Články z magazínu

Zobraziť všetky