Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Nová

INTEREZ MEDIA

Videomaker

MestoBanská Bystrica

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypTPP / Faktúra

Pridané23.10.2024

Hľadáme talentovaného a vášnivého kameramana a strihača videí, ktorý sa pridá k našej redakcii v Banskej Bystrici. Budeš sa starať o video obsah na našich sociálnych sieťach no najmä budeš mať na starosti náš YouTube.

Väčšina obsahu sa bude produkovať práve v Banskej Bystrici.

Náplň práce

  • Budeš mať na starosti natáčanie videí a ich následný strih
  • Budeš spolupracovať s redakciou na témach videí
  • Budeš mať na starosti aj publikáciu videí na Instagram, Tik Tok či YouTube

Požiadavky

  • zručnosť v ovládaní profesionálnej kamery a strihových programov,
  • fotografia,
  • technická gramotnosť v oblasti zvukového a svetelného vybavenia,
  • flexibilita a schopnosť efektívne sa prispôsobiť rýchlo meniacim sa podmienkam,
  • záujem o oblasť médií, digitálneho obsahu a marketingu.

Ponúkame

  • Prácu v mladom a svižnom kolektíve
  • Prístupy k streamovacím službám
  • Teambuildingy

O firme

Vydavateľstvo INTEREZ MEDIA začalo svoju púť s webom interez.sk v roku 2014 a od roku 2016 sa konštantne udržuje medzi najčítanejšími portálmi pre generáciu tzv. Milenials.

interez pozitívne formuje a niekedy aj šokuje slovenskú mládež, ktorá vyrástla spolu s ním. interez má rád filmy, cestovanie, vedu, históriu a mnoho iného. A jeho čitatelia tiež.

Okrem interezu založilo aj ženský web femm.sk a receptový receptik.sk. V roku 2021 začalo vydavateľstvo aj s vydávaním kníh.

Články z magazínu

Zobraziť všetky