Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

InterWay

Frontend/UX Developer

MestoRemote

FormaFreelance

Platod 2000 €

Úroveň

Pridané22.02.2021

Náplň práce

Do nášho produktového tímu hľadáme novú posilu. Ako frontend developer budeš zodpovedný za vizuálnu stránku našich produktov. Tvojou úlohou bude zžiť sa s našimi produktami a navrhnúť zrozumiteľné používateľské rozhranie (UX) pre našich klientov.

Hlavná náplň tvojej práce bude:

  • Navrhovať a implementovať nové komponenty v HTML / CSS / Javascripte
  • Podľa UX návrhu technicky implementovať obrazovky
  • Spolupracovať s produktovým tímom pre pochopenie používania produktu klientami
  • Optimalizovať používateľské rozhranie z dôrazom na zrozumiteľnosť a jednoduchosť použitia
  • Udržiavať dizajnový štýl produktu
  • Kontrolovať výstupy svojej práce

Požiadavky

Pri práci budeš potrebovať nasledovné skills:

  • HTML
  • CSS3/Sass
  • JavaScript
  • miernu dávku kreativity a zodpovednosti

Prosíme uchádzačov, aby nám zasielali CV (PDF) spoločne s priloženými ukážkami svojej práce.

Ponúkame

U nás v tíme ťa čaká okrem práce aj výborný kolektív a zábava. Priamo v kancelárii máme "obývačku" s gaučami a veľkou TV, kde kecáme o projektoch, ale aj nenápadne pozeráme olympiádu a iné športové udalosti.

Pravidelne organizujeme Pizza večer, kde si v kruhu priateľskej atmosféry zahráme rôzne spoločenské hry alebo zapojíme PS4 a Xbox. Na precvičenie chrbta máme hrazdu. Hlavy si vyvetráme na veľkej terase so skvelou kávou alebo sa odreagujeme pri stolnom futbale. To všetko však v prípade, že budeš sedieť s nami na centrále v Bratislave. V dobe covidovej sme doma, no tešíme sa na návrat.

Nesmú chýbať ani akcie mimo pracovnej doby, či už ide o motokáry, bowling, laser arénu alebo ísť s kolegami len tak - na jedno. Súčasťou kultúry sú celofiremné akcie v podobne opekačiek, vianočného večierka a viacdňového teambuildingu.

Každopádne, ak nechceš pracovať v korporácii, ale chodiť do práce s radosťou, tak ťa čakáme.

Niečo z benefitov:
Výborný kolektív, pohodová atmosféra na pracovisku
Neobmedzený prísun výbornej kávy, čaju a vody v našej kuchynke
Príspevok na stravu nad rámec zákona
Čerstvy prísun ovocia na pravidelnej báze
Masáže priamo v priestoroch spoločnosti a Multisport karta
Flexibilný pracovný čas, v prípade potreby homeoffice
Kurz angličtiny na týždennej báze
Vzdelávací program zameraný na odborné certifikácie a kurzy
4 dni voľna navyše na promócie, sťahovanie, svadbu a narodenie dieťaťa
2 dni zdravotného voľna (tzv. sick days)
Príspevok do 3. piliera
Nezabudnuteľné Teambuldingy, Vianočný večierok či opekačky

Články z magazínu

Zobraziť všetky