Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

ITALMARKET SLOVAKIA

Obchodný zástupca na strednom Slovensku

MestoRemote, Zvolen

FormaFull-time

Plat1000 — 1200 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané05.02.2024

  • Stručná charakteristika spoločnosti
    ITALMARKET SLOVAKIA je distribučná spoločnosť s celoslovenskou pôsobnosťou, je spoľahlivý partner pre dovoz, distribúciu, skladovanie a podporu predaja alkoholických a nealkoholických nápojov, vína, kávy, cukroviniek, snackov a ďalších produktov vo všetkých predajných kanáloch, GASTRO, veľko a maloobchodnej sieti, obchodných reťazcoch a sieťach čerpacích staníc.
    Svoje kvalitné služby a pomoc pri rozvoji biznisu poskytuje spokojným obchodným partnerom cez 32 rokov.

Náplň práce

    • zodpovednosť za plnenie obchodných plánov predaja a zvyšovania objemových ukazovateľov predaja u nových a stálych zákazníkov v rámci prideleného regiónu,
  • starostlivosť o existujúcich zákazníkov vo zverenom regióne,
  • aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov,
  • tvorba denných objednávok u zákazníka,
  • vybavovanie reklamácii,
  • aktívne využívanie nástrojov marketingovej komunikácie,
  • kontrola a starostlivosť o pohľadávky,
  • administratívne úkony spojené s prácou obchodného zástupcu,

Požiadavky

    • bydlisko Zvolen a blízke okolie
  • VP sk. B nutnosťou,
  • výborné komunikačné schopnosti,
  • aktívny a samostatný prístup k práci,
  • orientácia na výsledok,
  • zodpovednosť, angažovanosť, ústretovosť, tvorivosť, asertivita, lojalita, vytrvalosť, flexibilita, iniciatíva..
  • ochota vzdelávať sa,
  • tímový hráč,
  • skúsenosti v gastronómii na obdobnej pozícii,

Ponúkame

  • zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti etablovanej na slovenskom trhu už takmer 32 rokov,
  • priateľský a všestranný kolektív,
  • možnosť ovplyvniť svoje platové ohodnotenie,
  • odborné školenia a vzdelávanie,
  • mobilný telefón, služobné vozidlo, tablet...
  • možnosť dlhodobého zamestnania na dobu neurčitú

Články z magazínu

Zobraziť všetky