Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

ITAPS

Marketingový manažér / manažérka

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2300 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované27.05.2024

Náplň práce

Vedenie marketingového tímu (efektívne prideľovanie úloh, nastavovanie a vyhodnocovanie cieľov, poskytovanie spätnej väzby, budovanie tímu).

● Návrh a realizácia kampaní, dohľad nad tvorbou obsahu na sociálne siete a web (Tik Tok, Instagram, Facebook, LinkedIn).

Zabezpečenie a príprava klientskych konferencií a zamestnaneckých team buildingov.

Budovanie firemnej značky s cieľom získavania obchodných príležitosti.

● Zodpovednosť za budget a jeho efektívne čerpanie.

● Spolupráca s ostatnými oddeleniami, tvorba a dohľad nad internou komunikáciou (newsletter, HR projekty, SharePoint).

● Reportovanie výsledkov oddelenia vedeniu spoločnosti.

Požiadavky

Znalosť online marketingu, jeho nástrojov a trendov na sociálnych sieťach.

Minimálne 3-5 rokov skúsenosti s realizáciou projektov v oblasti marketingu.

Efektívna komunikácia s existujúcimi a potencionálnymi klientmi, obchodné zručnosti.

● Schopnosť definovať kreatívnu víziu pre značku, produkt alebo kampaň.

● Schopnosť prichádzať s originálnymi a inovatívnymi nápadmi.

● Pochopenie princípov dizajnu, typografie a kompozície.

Znalosť nástrojov Meta, Google a iné.

SEO znalosti a praktické skúsenosti výhodou.

● Vášeň pre kreatívnu prácu s mladými ľuďmi a neustála túžbu po učení a raste.

● Skúsenosť s riadením tímu výhodou.

Ponúkame

● Príležitosť pracovať v stabilnej technologickej firme.

● Flexibilný pracovný čas.

● Možnosť občasnej práce z domu.

● Vysoká podpora samovzdelávania - možnosť výberu kurzov.

● Multisport karta po polročnej spolupráci.

Články z magazínu

Zobraziť všetky