Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

JANDL

BACK OFFICE ASSISTANT

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1000 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané26.05.2022

Sme slovenská full-service reklamná agentúra s dlhou históriou a kopou skúseností. Od nášho vzniku v roku 1993 sme prešli dlhú cestu, pomohli sme stovkám veľkých aj menších klientov a stali sa jednou z najväčších agentúr na slovenskom reklamnom trhu. V roku 2010 sme prekročili hranice – v súčasnosti máme pražskú a viedenskú pobočku, klientov v ďalších krajinách a projekty aj mimo reklamnej činnosti.

Náplň práce

• Telefonická komunikácia, prijímanie a prepájanie hovorov
• Evidencia stretnutí vo firme, vrátane starostlivosti o návštevy
• Pošta (evidencia, rozdeľovanie, odosielanie prostredníctvom Slovenskej pošty)
• Drobné nákupy
• Starostlivosť o poriadok (vstupné priestory, kuchynky, rokovacie miestnosti, v prípade potreby dopĺňanie hygienického programu)
• Kuriérske služby (komunikácia, evidencia, schvaľovanie faktúr)
• Pomoc pri príprave domácich a zahraničných služobných ciest podľa pokynov nadriadených (ubytovanie, letenky, letiskové transfery, program)
• Organizačné zabezpečenie stretnutí v agentúre (občerstvenie)
• Organizačné zabezpečenie vozového parku (servisné kontroly, STK, autoumyvárka, prezúvanie pneumatík, odvoz áut do servisov)
• Poistné udalosti - nahlásenie, obhliadky, komunikácia s poisťovňou, následné dosledovanie doriešenia PU
• Iné administratívne práce (kopírovanie, skenovanie, archivácia, skartácia, výpožičky, kontrola údajov a termínov, evidencie, gratulačné listy/maily, objednávanie periodík)
• Spolupráca s inými oddeleniami v rámci agentúry

Požiadavky

Hľadáme niekoho, kto nemá vyhranený názor, čo by asistentka robiť mala a čo nie. Niekoho, kto vie, že práca v reklamnej agentúre (a platí to tak pre manažéra, ako pre asistentku) je o pružnosti, schopnosti prijímať zmenu a o nutnosti poradiť si. Ak máte tieto schopnosti, a okrem nich aj zodpovedný prístup k zadaným úlohám, orientáciu na výsledok, dochvíľnosť, čestnosť, dodržiavate stanovené termíny a sľuby, máte aktívny prístup k životu, vítate nové veci a efektívne postupy a ste navyše múdra, priateľská a milá bytosť, tak sa tešíme na stretnutie s Vami.
Vodičský preukaz a aktívne šoférovanie (manuál aj automat) je podmienkou.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o túto pozíciu. Telefonicky budeme kontaktovať tých z vás, ktorých vyberieme do užšieho výberu. Za pochopenie vám ďakujeme.

Ponúkame

Toto ponúkame:

  • Full-time pozíciu v jednej z najväčších a najúspešnejších reklamných agentúr na Slovensku.
  • Pohodlnú stoličku v peknom priestore v centre mesta.
  • Ranný bufet s čerstvými ovocnými šťavami a nátierkami, ale aj (ne)pravidlený poobedný snack.
  • Pravidelné teambuildingy a iné firemné akcie.
  • Medzinárodný priateľský kolektív.
  • Lektora angličtiny priamo vo firme.
  • Narodeninový príspevok
  • Multisport karta s príspevkom zamestnávateľa

Články z magazínu

Zobraziť všetky