Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

JANDL

Media Planner

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované12.03.2024

Sme slovenská full-service reklamná agentúra s dlhou históriou a kopou skúseností. Od nášho vzniku v roku 1993 sme prešli dlhú cestu, pomohli sme stovkám veľkých aj menších klientov a stali sa jednou z najväčších agentúr na slovenskom reklamnom trhu. V roku 2010 sme prekročili hranice – v súčasnosti máme pražskú a viedenskú pobočku, klientov v ďalších krajinách a projekty aj mimo reklamnej činnosti.

Náplň práce

  • plánovanie online a offline médií (príprava krátkodobých aj dlhodobých mediálnych plánov)

  • analýza modelových situácií v Exceli na základe rôznych vstupných údajov

  • komunikácia naprieč internými oddeleniami, s externými partnermi

  • optimalizácia, kontrola a správa online kampaní (strategické prístup, technická znalosť formátov, metrík, KPIs a benchmarkov)

  • príprava reportov a vyhodnotení zverených kampaní

  • evidencia nevyhnutných podkladov k plynulému priebehu kampaní

  • práca s Median Softwarmi DataAnalyzer a MedPlan (výhodou)

  • prehľad v SEO problematike (výhodou)

  • technické vedomosti analytických nástrojov (výhodou)

  • orientácia v prieskumoch (výhodou)

  • Google/META/Dimaq certifikáty (výhodou)

Požiadavky

Do nášho tímu hľadáme výkonného mediálneho plánovača/čku, ktorý má rád/rada prácu s číslami, rozumie im, vie ich interpretovať a na ich základe sa rozhodnúť. U nás nebudeš iba PPCčkar/ka.

Pozícia je komplexná a vyžaduje si človeka schopného plánovať ako online tak aj offline médiá. Budeš analyzovať, konzultovať a odporúčať efektívne riešenia pre klientov ako COOP Jednota, ABSOLUT, Chivas Regal, Beefeater, BVS, NEHERA, Givet, Plamienok a veľa ďalších.

V Exceli si ako doma, rád úzko spolupracuješ v internom tíme, s kolegami na iných oddeleniach alebo s externými dodávateľmi. Nevadí ti zdvihnúť telefón alebo si vymeniť pár emailov, aby sa veci dotiahli do úspešného konca a hlavne na čas.

Evidencia faktúr v našom internom systéme, spotlisty, sprievodky, postbuye, kontrola rozpočtov a priebehu kampaní bude pre teba denným chlebíkom.

Nezlakneš sa žiadnych digitálnych nástrojov a moderných technológií, s ktorými pracujeme - ako napr. META BM, Google Ads, DV360, GTM, GA4, Lookerstudio, Bloomreach, IAB a iné. Rád analyzuješ dáta a na ich základe vieš spraviť rozhodnutia.

Čo nevieš ťa naučíme, dôležité je mať zmysel pre zodpovednosť, detail, dodržiavanie deadlinov a chuť na sebe pracovať. Budeš mať skvelých skúsených kolegov, ktorí ti radi poradia, ale očakávame od teba samostatnosť a zodpovednosť za viaceré rôznorodé projekty súčasne.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel – Expert
Outlook – Advanced
MS PowerPoint (Slides) - Advanced
META BM – Advanced
Google Ads – Advanced
Asana - Medium
GA 4 – Medium
GTM – Medium

Počet rokov praxe: 2

Ďaľšie požiadavky, ktoré by mal vhodný uchádzač spĺňať:

  • má aspoň 2-ročnú prax v oblasti plánovania médií (online aj offline médiá)
  • rád pracuje s číslami / tabuľkami / grafmi a rozumie im (súčasť každodennej práce)
  • je dôsledný, precízny, systematický, zodpovedný, spoľahlivý a samostatný
  • má chuť neustále sledovať nové trendy, zlepšovať a učiť sa

Ponúkame

  • full-time pozíciu v jednej z najväčších a najúspešnejších reklamných agentúr na Slovensku
  • MIND RELAX DAYS - každý druhý piatok voľný deň!!!
  • reprezentatívnu kanceláriu v centre mesta
  • ranný bufet s čerstvými ovocnými šťavami a nátierkami, ale aj (ne)pravidlený poobedný snack
  • pravidelné teambuildingy a firemné akcie
  • účasť na prednáškach a konferenciách relevantných k tvojej náplni práce
  • skúsenosť s prácou s veľkým klientom – jeden z TOP 5 zadávateľov reklamy je náš klient
  • priateľský a húževnatý kolektív orientovaný na výsledok
  • lektora angličtiny priamo v office
  • narodeninový príspevok, Multisport karta s 50% príspevkom od zamestnávateľa

Články z magazínu

Zobraziť všetky