Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

JUMP soft

Software Developer

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1400 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizované07.03.2023

Vznikli sme v roku 2010 ako nekonvenčný technologický start-up, vyvíjajúci softvér na mieru. Vďaka tímu nadšencov sa nám za niekoľko rokov podarilo vybudovať úspešný softvérový dom, kde nás spolupracuje viac ako 50. Zameriavame sa na databázové, transakčné a business intelligence riešenia v cloude. JUMP soft budujeme ako firmu s priateľskou a otvorenou kultúrou, na princípoch profesionality, slobody a zodpovednosti. Ak zdielate naše hodnoty a myslíte si, že ste vy ten pravý/á pošlite nám Váš životopis a ste na pol ceste stať sa Jumpákom:)

Náplň práce

Zmeníme ti paradigmu. Postúp o level vyššie z bežného objektovo-orientovaného programovania. Naučíme ťa vytvárať komplexné riešenia v našej vlastnej inovatívnej platforme Twinzu, postavenej nad Javou. Osvoj si prehľadnú stromovú štruktúru, konfigurovateľné objekty a niekoľkonásobne efektívnejšiu tvorbu kódu. Pripoj sa k nášmu tímu a povýš svoju každodennú prácu na umenie. Hranice sú tak ďaleko, ako si ich nakódiš sám. Buď pri tom, keď našu platformu otvoríme celému svetu.

  • podieľaj sa na vývoji globálneho produktu
  • pracuj s najmodernejšími technológiami
  • realizuj sa v najrôznejších druhoch projektov - od B2B riešení na mieru, až po prácu na našich vlastných startupoch
  • programuj v Twinzu, Jave, HTML, SQL, JavaScripte, Reacte, Bootstrape a mnohých ďalších
  • buď kreatívny, otovrený novým výzvam a technológiám budúcnosti, maj možnosť kódiť FrontEnd aj BackEnd, to čo si naprogramuješ si po sebe aj otestuješ

Požiadavky

Sme skvelý tím a preto hľadáme ďalších príjemných, pozitívne naladených ľudí, ktorí sú schopní pracovať zodpovedne, ale vedia sa s nami aj zabaviť, keď je príležitosť.

Pridanou hodnotou sú skúsenosti, projektová prax a porozumenie projektovému cyklu. Čo by si však mal vedieť je znalosť anglického jazyka minimálne v technickej rovine.
Hľadáme multifinkčného kolegu, ktorý bude kódiť FrontEnd aj BackEnd.

Máš u nás možnosť využiť všetky svoje zručnosti:

  • s programovaním v JAVE, výhodou je aj C#, PHP, C++...
  • s frontendovými technológiami (HTML, CSS/Sass, JavaScript, jQuery, Bootstrap, React...)
  • s MySQL, Postgre SQL, MS SQL, Oracle…
  • s verzionovacími systémami, napr. Git-om

Ponúkame

Okrem schopností je pre nás nemenej dôležitá aj tvoja osobnosť. Pracujeme v malých agilných tímoch zameraných na výsledky, preto je sloboda v práci pre nás samozrejmosťou. Neustále sa vyvíjame a dbáme o to, aby sa u nás všetci cítili komfortne. Hľadáme ďalších príjemných, pozitívne naladených ľudí, ktorí sú schopní pracovať zodpovedne, ale vedia sa s nami aj zabaviť, keď je príležitosť. Čo sú benefity, ktoré ti ponúkame?

  • dlhodobá spolupráca
  • garancia perspektívnej a stabilnej spoločnosti
  • flexibilný pracovný čas
  • prácu na zaujímavých IT projektov
  • internú vzdelávaciu akadémiu, kde pravidelne diskutujeme o nových trendoch
  • kvalitnú analytickú, programátorskú a manažérsku podporu
  • možnosť učiť sa od skúsených kolegov
  • možnosť kariérneho rastu
  • športovú kartu Multisport
  • pravidelné teambuildingy, firemné raňajky a obedy
  • možnosť čiastočnej práce z domu
  • prácuj z moderných priestorov v novom Bratislavskom downtown-e
  • dobrú kávu zdarma, tulivaky, fit zónu a nádherný výhľad na Bratislavu
  • sickdays
  • narodeninové voľno
  • parkovanie
  • super kolegov

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top