Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Kaspen/Jung von Matt

Art Director

MestoPraha

FormaFull-time

Platod 50000 Kč

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané20.01.2023

Náplň práce

Vytváření konceptů a směry kreativních nápadů, reklamních kampaní a realizací.

Požiadavky

  • Alespoň 4 roky zkušeností.
  • Talent, ambice a chuť na sobě pracovat.
  • Zkušenosti s art direction a designem.
  • Konceptuální myšlení a chuť se zlepšovat a překonávat.
  • Angličtinu alespoň na komunikativní úrovni.
  • Zkušenosti s animací, ilustrací a web designem jsou výhodou.

Ponúkame

  • Příležitost se hodně naučit a rychle vyrůst.
  • Příjemné prostředí.
  • Staneš se součástí velmi kreativního týmu.
  • Všechny ty věci, co reklamky obvykle nabízí – kafé, pondělní snídaně, dog friendly office, občasnou práci z domova.
  • Kancelář na Truhlářské. Kousek od Palladia a stanice metra Náměstí Republiky.
  • Stolní fotbálek.

Články z magazínu

Zobraziť všetky