Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Katarína Runa

Manažér/stratég pre sociálne siete

MestoRemote

FormaFreelance

Platod 12 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované11.04.2024

Katarína Runa - vyhľadávaná transformačná mentorka a lektorka, skúsená životná koučka, sprievodkyňa na ceste za lepším životom, ktorá sa už viac ako desať rokov venuje ženám a jej srdcovou témou sú vzťahy. Viedla stovky živých seminárov a tisíce osobných konzultácií. Je autorkou úspešných online programov ako je Kľúč k mužskej duši, Nad vodou, Svätý grál materstva, Cesta ženy alebo mentoringový program Magický rok, či Cesta kráľovnej.

Náplň práce

HĽADÁME do nášho tímu social media nadšenca pre podporu a rozvoj sociálnych sietí. Hľadám niekoho, kto v úzkej spolupráci s Katarínou Runou nájde a do praxe pretvorí tú správnu stratégiu, vďaka ktorej budeme môcť osloviť aj tých, ktorí o Kataríne Rune zatiaľ nepočuli alebo ešte nemajú s jej prácou skúsenosť, ale bola by pre nich prospešná.

Náplň práce:

  • Vytváranie a udržiavanie plánovanej stratégie pre sociálne médiá s cieľom zvýšiť angažovanosť používateľov a sledovanosť našej značky.

  • Sledovanie a aplikovanie nových trendov a stratégií v sociálnych médiách s cieľom zlepšiť postavenie značky KR.

  • Stratégia pre zvýšenie zapojenia existujúceho publika pomocou kvalifikovaných sociálnych iniciatív.

  • Stratégia plánovanie príspevkov a tvorba content kalendára.

  • Spolupráca na tvorbe kvalitného obsahu ako reels, carousels, obrázkov a textov pre sociálne siete v úzkej spolupráci s KR a jej tímom.

  • Hodnotenie výkonnosti príspevkov a navrhovanie možných zlepšení.

  • Stanovenie a monitorovanie dôležitých KPIs a optimalizácia stratégie podľa potreby.

  • Spolupráca s influencermi a blogermi na zvyšovanie povedomia o KR.

Požiadavky

  • Praktické skúsenosti s používaním sociálnych médií na budovanie povedomia o značke.

  • Aktuálny prehľad o trendoch v sociálnych médiách a ich účinnosti.

  • Základná znalosť strihu videí, grafického dizajnu a úpravy fotografií.

  • Schopnosť identifikovať preferencie cieľovej skupiny a prispôsobiť obsah podľa potreby.

  • Identifikácia nových komunikačných možnosti sociálnych sietí a ich implementácia do marketingovej stratégie.

  • Analytické schopnosti na vyhodnotenie sociálnych údajov a monitorovanie výkonu.- Bezchybná znalosť gramatiky a štylistiky.

  • Schopnosť autentickej, otvorenej komunikácie.

  • Záujem o osobný rozvoj a témy, ktorým sa KR venuje.

Ponúkame

Pozície v našom tíme sú priestorom pre intenzívny rast po osobnostnej aj profesionálnej stránke pre tých, ktorí sú spoľahliví, proaktívni a okrem spoločnej práce na vízii prinášajú aj svoje vlastné vhľady a nápady na zlepšenie procesov.

Je pre nás dôležité, aby každý človek v našom tíme bol súčasťou celku, rozumel a podporoval víziu toho, kým Katarína Runa je a akú transformáciu prináša svetu. Hľadáme ľudí, ktorí chcú rásť, rozvíjať sa, prekonávať výzvy a ovplyvňovať svet okolo nich.

Ak túžiš byť súčasťou spoločnosti, ktorá konštantne a systematicky podporuje ľudí na ceste k plnému, autentickému životu, naplneným vzťahom, kultivovaniu vlastnej osobnosti a silných hodnôt, daj nám o sebe vedieť! Šikovným sa u nás darí! Toto je príležitosť pre Teba a my sa na Teba už veľmi tešíme.

Články z magazínu

Zobraziť všetky