Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

K.B. Systems

Web dizajnér

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 2600 €

TypTPP

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované17.07.2024

Naša spoločnosť prevádzkuje portál, ktorý sa v priebehu 7 rokov stal najuznávanejšou svetovou autoritou v oblasti presadzovania zodpovedného hrania a ochrany hráčov pred závislosťou na hazardných hrách.

Náplň práce

V snahe rozšíriť náš tím hľadáme skúseného a zanieteného web dizajnéra, ktorý bude kreatívne pracovať s našimi dizajn systémami. Budeš spravovať a zlepšovať naše súčasné brandy, komunikovať navrhnuté riešenia a spolupracovať s vývojármi a inými oddeleniami. Ak sa pri tvorbe web dizajnov cítiš ako doma, máš chuť pracovať na zaujímavých projektoch a posúvať svoje dizajnérske schopnosti na vyššiu úroveň, pošli nám svoj životopis a portfólio!

Čo ťa na tejto pozícii čaká?

  • Práca s dizajn systémami: Budeš sa podieľať na tvorbe a údržbe dizajn systémov čím zabezpečíš konzistentný a vizuálne príťažlivý vzhľad webov.
  • Návrh a úprava webových stránok: Na základe požiadaviek a špecifikácií budeš navrhovať a vylepšovať webové stránky s dôrazom na špičkový UX a UI a pracovať s responzívnym dizajnom.
  • Spolupráca s vývojovým tímom: Budeš spolupracovať s vývojovým tímom na integrácii tvojich dizajnových riešení, pričom zabezpečíš, aby boli technicky realizovateľné a efektívne.
  • Dokumentácia a komunikácia s tímom: Budeš dokumentovať svoje dizajnové postupy a riešenia a efektívne komunikovať svoje nápady a návrhy s ostatnými členmi tímu.

Požiadavky

  • Aktívne a rozsiahle skúsenosti s web dizajnom a prácou s dizajn systémami.
  • Skúsenosti s brandingom a aktívne udržiavanie prehľadu o najnovších trendoch.
  • Pokročilá znalosť dizajnérskych nástrojov ako Figma a Adobe Creative Cloud.
  • Skúsenosti so základnou webovou technológiou (základné porozumenie HTML, CSS a Java Script).
  • Kreatívne a inovatívne myslenie, zmysel pre detail čo zaistí zlepšovanie kvality našich produktov.
  • Analytické a kritické myslenie.
  • Proaktívny prístup a schopnosť riešiť problémy.
  • Samostatnosť pri práci ako aj ochota spolupracovať v tíme.
  • Skúsenosti s 3D grafikou, animáciou, AI či strihom sú vítané.

Ponúkame

  • Príležitosť pracovať na projektoch s globálnym dosahom.
  • Jedinečná firemná kultúra založená na dobrých vzťahoch a otvorenosti.
  • Kvartálne odmeny.
  • Možnosť príležitostnej práce z domu.
  • Možnosť preplatenia vzdelávacích aktivít súvisiacich s pozíciou.
  • Neobmedzené snacky na pracovisku na doplnenie energie.
  • Pravidelné teambuildingy kde budeš mať príležitosť spoznať všetkých kolegov.

Články z magazínu

Zobraziť všetky