Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Kešu Advertising

Grafický dizajnér

MestoBratislava

FormaPart-time

Platod 700 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané08.09.2022

Sme reklamná agentúra, ktorá svojim klientom ponúka kompletné marketingové služby v online a offline prostredí. Neustále sa rozvíjame, rastieme a do reklamného sveta prinášame nové kreatívne nápady s hodnotnými výsledkami.

Náplň práce

Do nášho butikového kolektívu hľadáme spriaznenú každým pixelom tela i ducha. Niekoho, kto porozumie nášmu humoru, ale rovnako i vražednému pracovnému tempu a nasadeniu 🚔. Potrebujeme človeka, ktorý dokáže s úsmevom na tvári meniť veľkosť lôg, zalamovať bannery, prezentácie alebo kreovať kampane, ale aj prinášať novinky zo sveta dizajnu. Tvoj názor privítame v akejkoľvek oblasti aj mimo tvojho core business-u.

Čo bude tvojou úlohou:

  • podieľanie sa pri tvorbe grafického obsahu,
  • zalamovanie bannerov,
  • zalamovanie prezentácií,
  • pomoc pri kreovaní firemných identít,
  • dizajn jednoduchých webstránok,
  • grafický support Art Directora Kešu.

Požiadavky

- Základný Adobe balíček - pokročilý
- Slovenský jazyk - C2 - expert
- Anglický jazyk - B1 - mierne pokročilý

Je nám jedno, či si muž alebo žena. Dôležité sú iba tvoje skúsenosti a time management. Pošli portfólio a my zhodnotíme, aká si hviezda! 🌟

Viac o nás sa dočítaš na www.kesu.sk alebo na podstránke Magazín na Pretlaku.

Ponúkame

Pracovať chodíme do nášho officu, ktorý striedame s prácou z domu v pomere 3:2. Ak by si však chcel/a, budeš mať kľúče a do kancelárie môžeš zavítať kedykoľvek. Potešíme ťa neobmedzenou zásobou kávy a zábavy.

Vysoká škola nie je podmienkou prijatia do nášho tímu 😎

Články z magazínu

Zobraziť všetky