Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

KIRA n.o.

Manažér/ka podpory malého a stredného podnikania

MestoTrnava

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané16.05.2022

Krajská inovačná rozvojová agentúra - KIRA n.o. je rozvojová agentúra zriadená Trnavským samosprávnym krajom.

Náplň práce

Zabezpečovanie komplexnej podpory malého a stredného podnikania v Trnavskom kraji. Napĺňanie novovzniknutej stratégie podpory MSP v časovom horizonte 2022-2027. Poskytovanie informácií a poradenstva pre malých a stredných podnikateľov. Zabezpečovanie komunikácie s verejnými inštitúciami.

Požiadavky

  • komunikatívnosť,
  • iniciatívnosť a organizačné schopnosti,
  • praktické myslenie,
  • spoľahlivosť a zodpovednosť.

Ponúkame

  • výmera dovolenky o týždeň navyše
  • 1 deň plateného voľna/kvartál
  • pracovný pomer na dobu určitú - 1 rok s možným predĺžením na dobu neurčitú
  • zamestnanecký príspevok do III. piliera

Články z magazínu

Zobraziť všetky