Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

KONDELA

Social Media Specialist

MestoNižná nad Oravou, Tvrdošín, Námestovo, Dolný Kubín

FormaFull-time

Platod 950 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované19.03.2024

Kondela je rýchlo rastúca spoločnosť z Oravy, ktorá do vašich domácností vnáša pocit domova už viac ako 30 rokov. Postupne svoj sortiment rozširujeme z nábytku na všetko pre váš domov a aj naše pôsobenie zo Slovenska do ďalších krajín Európy. Podarilo sa nám získať ocenenie Diamant Slovenského Businessu, a nominácie EY Podnikateľ roka a Félix. Taktiež sme boli titulka novembrového čísla slovenského Forbes.

Náplň práce

Ahoj! 🖐
Expandujeme na ďalšie európske trhy s ktorými prichádzaju nové výzvy v rámci social media. Hľadáme človeka, ktorý je pripravený prijať túto príležitosť na rast spolu s nami. Tvojou primárnou úlohou bude tvorba návrhov a ich realizácia vo forme výstupov na socialne siete v rámci komunikačnej stratégie. Zároveň sa budeš spolu s ďalšími členmi tímu aktívne podielať na celkovovom fungovaní nášho oddelenia (napr. príprava content planu).

Požiadavky

Predstavujeme si ťa ako dôsledného človeka s kreatívnou dušou, ktorý už má niečo odklikané vo Facebook Business Managerovi a so znalosťami a ideálne aj so skúsenosťami so:

  • spravovaním Facebook-u a Instagram-u, výhodou je aj Pinterest, Youtube, alebo aj LinkedIn
  • prípravou copy pre príspevky a ich publikovanie
  • tvorbou a optimalizáciou platených reklám pre Facebook a Instagram
  • sledovaním diskusií, príspevkov, odpovedaním na otázky
  • nastavovaním content plánu v ramci komunikačnej stratégie
  • monitorovaním trendov a noviniek v oblasti social media