Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Výberové konanie bolo uzatvorené

Kreativ Gang

Account Manager

MestoBratislava

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané05.09.2022

Náplň práce

Do Gangu hľadáme zorganizovaného a samostatného account managera.

V neposlednom rade hľadáme hlavne všestranného account managera. Čím viac si ako švajčiarsky nôž, tým lepšie. Stretneš sa s rôznymi úlohami a zíde sa tebe aj nám, ak sa budeš vedieť do každej zavŕtať. Každodenný komunikačný ping-pong medzi klientom a agentúrou? Organizácia úloh v rámci agentúry? Weby? Cenové ponuky? Reporty? Rozhodnosť pri otázke, čo si dáme na obed? Ak si myslíš, že sa popasuješ so všetkým, príď sa nám ukázať, alebo si poďme aspoň zavolať. 🙂

ČO BUDEŠ ROBIŤ?

  1. absolvovať komunikáciu s klientami osobne, online, telefonicky, telepaticky…

  2. podieľať sa na denných taskoch, ktoré sa u nás vyskytnú. Občas budeš v exceli, občas v business manageri, občas v núdzi.. Ale v núdzi spoznáš kolegov, ktorí ťa v tom nenechajú

  3. organizovať prácu sebe aj ostatným v agentúre tak, aby dobre bolo

  4. plánovať, plánovať, plánovať. Budeš vždy dva kroky vpred, nikdy nie vzad

  5. v neľahké dni motivovať prísediacich a aj v iných mestách sediacich kolegov. Je úplne na tebe ako, ale hlasujeme hlavne za koláče

Požiadavky

SI NÁŠ AK:

  1. máš chuť učiť sa nové veci a tvoj nástup aj pôsobenie bude prebiehať hladko obratko

  2. ti nie je cudzia organizácia úloh, času a nesplašíš sa, keď sa stretneš s niečim novým

  3. máš prehľad v marketingu, vo svete, neustále sa vzdelávaš a inšpiruješ

  4. máš adrenalínového ducha, zmysel pre humor, pozitívny prístup a občas s nami skočíš na „jedno, dve“

Ponúkame

  1. rôznorodú prácu, pri ktorej sa každý deň naučíš niečo nové a rozšíri ti obzor

  2. inšpiratívnych šéfov a veselých kolegov, ktorým nechýba dobrý humor a pokora

  3. tím pozostávajúci len zo seniorných ľudí, s ktorými si budeš môcť odovzdať svoje know-how

  4. priestor na samovzdelávanie

  5. možnosť práce z domu

  6. neobmedzený objem kávy

Články z magazínu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top