Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenník#Neriešime

Kontakt

Kreativ gang

Copywriter

MestoŽilina, Bratislava

FormaFull-time

Platod 1920 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované20.05.2024

Náplň práce

Vieš sa zviesť na vlnách reklamštiny?

Idú z teba zaujímavé texty ako tsunami? Si zodpovedný a máš skúsenosti v reklamných vodách? Práve teba potrebujeme.

ČO BUDEŠ ROBIŤ?

  • písať texty pre aktuálnych i nových klientov agentúry
  • kreatíva nových jedovatých kampaní
  • každodenná komunikácia s klientmi
  • príprava tendrových prezentácií a briefov
  • tvorba contentu sociálnych sietí našich klientov
  • písanie a tvorba newslettrov a blogov
  • tvorba článkov
  • copy na sociálne siete
  • newsletter
  • obsah na web

Požiadavky

  • máš prehľad v digitále, nebojíš sa webov a sociek,
  • si si už v marketingu nejaký ten rok odskákal,
  • ti komunikácia s klientom nerobí problém
  • ti nechýba zmysel pre detail a zodpovednosť
  • vyznáš sa vo Facebook Business manager, Mailchimp, WordPress

Ponúkame

  • prácu pre rôznorodých klientov

  • inšpiratívnych šéfov a veselých kolegov

  • možnosť práce z domu

  • Do Gangu hľadáme kreatívneho a zodpovedného copywritera, textárskeho univerzála. Pošli nám svoje CV a portfólio.

Články z magazínu

Zobraziť všetky